Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları tarafından yeni bir kampanya resmen başlatıldı. Bu kampanya kapsamında vatandaşlar yurt içi uçuşlarını 99.99 TL'ye yapabilecekler. Yeni THY yurt içi uçuş kampanyasının detayları büyük bir merakla araştırılıyor.

THY'DEN YURT İİÇİ 99.99 TL'YE UÇUŞ FIRSATI!

THY tarafından yapılan açıklamaya göre yeni kampanya kapsamında THY'nin yurt içi uçuşlarından vatandaşlar 99.99 TL'ye yararlanabilecekler. Uçak biletlerini 99.99 TL'ye alacak olan vatandaşlar bilet satın alma işlemlerini 26 Ekim 2020 ile 27 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler. Kampanya dahilinde satın alınacak biletlerin uçuş tarihi ise 1 Aralık 2020 ile 21 Ocak 2020 arasında olacak.

KAMPANYA DETAYLARI BELLİ OLDU!

THY'nin yaptığı kampanya bilgilendirmesine göre İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı veya varışlı yurt içi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlar indirim kapsamında olacaklar. KKTC'ye ve Hopa'ya yapılacak olan uçuşlar bu kampanyaya dahil olmayacaklar.

Son yılların en dikkat çekici uçuş kampanyası ile alakalı olarak THY tarafından bir açıklama yapıldı ve şu ifadeler kullanıldı:

“Memleket özleminizi giderirken sevdiklerinize sağlık ve güven ortamı içerisinde kavuşmanız için şimdi Türkiye'nin her yerine uçuşlar 99.99 TL! 26 Ekim 2020 ve 27 Ekim 2020'de biletinizi alın Güvenli Seyahat Standartlarımız ve geliştirilmiş özel hijyen tedbirlerimizle Türk Hava Yolları'nın her zamanki misafirperverliği eşliğinde seyahat edin!”

isbilgisi.com