Ana Sayfa GÜNDEM Tekrar Seçim Gibi Bir İhtimal Yok

Tekrar Seçim Gibi Bir İhtimal Yok

Tekrar seçim olma gibi bir durum yok. İmamoğlu kendisi açıkladı.

9
0
Paylaş

Ekrem İmamoğlu yapmış olduğu açıklamada seçimlerin tekrarlanması gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu davetiyle destek için gelen 55 ilin CHP il başkanları Dün Seyrantepe koordinasyon Merkezi’nde buluştu.

Ekrem İmamoğlu burada kamera karşısına geçti ve önemli açıklamalarda bulundu. Rakibimiz adına süreci yönetenler AK Parti’nin yanlışlık içinde olduğunu biliyorlar. Acaba koltuğum ne olacak endişesi içinde olanları anlıyorum. Ancak yaptıkları tamamen yanlış kendi koltuklarına oturamayacakları gibi ülkeye de çok büyük zarar veriyorlar. Ayrıca bizi uluslararası platformda da düşürüyorlar.

Ekrem İmamoğlu sayma çeşitlerinde arayışlarının devam ettiğini sağdan sola yukarıdan aşağıya çapraz saymaların devam ettiğini ancak yine CHP’nin kazandığını söyledi. Ekrem İmamoğlu umut ediyorum ki YSK çok hızlı bir şekilde doğru kararı verecek ben inanıyorum ki YSK kısa süre içerisinde gerçekleri açıklayacak. Biz merkezi hükümetle birlikte çalışacağız Sayın Cumhurbaşkanı ile de anlaşma yapacağım. Kim hizmet için bizden kaçarsa biz onu kovalarız biz ülkeye hizmet için varız.

İmamoğlu daha sonra CHP’li Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de ziyarette bulundu. İmamoğlu burada yapmış olduğu açıklamada polisimiz izi yormayın kapı kapı gezip insanları tedirgin etmeyin. Biz İstanbul’da devletimizin saçı tutanaklarında gerekli kuralları teminatları ile seçime girdi. Burada insanları yormanın anlamı yok.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here