Covid-19 Salgını ile ekonomik olarak zor günler geçiren müşterine destek olmak ve bir nebzede olsa rahat nefes almaları için kredi kampanyaları düzenleyen TEB’ den yine harika bir kampanya geldi! TEB acil nakit paraya ihtiyacı olanlara uygun oranlara ve düşüm meblağlı kredi vereceğini açıkladı.

Pandemi döneminin ekonomik zorlukları azda olsa giderilmeye çalışılıyor. Bu dönemde müşterilerine ve vatandaşa desteklerden biride TEB’ den geldi. Uygun faiz oranları ile her kesimin işine yaracak kredi olanağı…

TEB yaptığı kredi açıklamasında ihtiyaçlarınızı değil kredinizi erteleyin sloganı ile 3 ay ertelemeli kış kampanyası kredisini duyurdu. Şimdi kredini kullan Nisan ayı içinde ödemeye başla. Ayrıca banka müşterisi olmanız gerekmemektedir.

KIŞ KREDİSİ KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Ödemenizi erteleyin hayallerinizi ertelemeyin Kış kredisi kampanyasında öncelikle kişilerin kredi notlarına bakılmaktadır. Verilecek kredi tutarları da kredi limiti dahilinde belirlenmektedir. Kredi notu kötü olan müşterilerin başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Ödemenizi erteleyin hayallerinizi ertelemeyin slogan ile kredi kullanımlarınızda ödemelerinize dilerseniz 3 ay sonra başlaya bilirsiniz. Size uygun ödeme planı ile 3 ay ile 36 ay vade arasında ödeme planı oluştura bilirsiniz.

Ayrıca TEB sunmuş olduğu krediler için kredi tahsis ücreti almaktadır. Faiz tutarı, vade oranı sizin kredi notunuz ve kredi limitiniz dahilinde belirlenmektedir. Ayrıca TEB onaylanan krediler için isterse farklı seçenekler (kefil, teminat, vb.) talep edebilir