Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan TEB’in bireysel finansman kredisi kampanyası başladı. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle nakit desteği arayanlara büyük fırsat sunan TEB tüm dikkatleri üzerine çekti. TEB’in Bireysel Finansman Kredisi’nden hemen yararlanmak için şubeye gitmeden dijital bankacılık kanallarını kullanarak kredi başvurusu yapılabiliyor. 

TEB Bireysel Finansman Kredisi Nedir?

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından TEB acil nakit ihtiyacı olan müşterilerinin nakit talebini karşılamak için yeni bir kampanya duyurdu. TEB Bireysel Finansman Kredisi adı altında duyurulan ihtiyaç kredisinde ev dekorasyonu, tadilat ve tüm nakit ihtiyaçları için nakit destek veriliyor. Yılın son ayında düşük faizli kredi arayanların bir numaralı adresi haline gelen TEB’in Bireysel Finansman Kredisi kampanyasında kaçırılmayacak faiz oranları sunuluyor. Bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı kampanyalarla dikkat çeken TEB’in Bireysel Finansman Kredisi’nde evini teminat gösterenlere özel ödeme kolaylığı sunuluyor.  

TEB Bireysel Finansman Kredisi Özellikleri 

teb-bireysel-finansman-kredisini-duyurdu-aylik-325-faiz-oraniyla-nakit-destegi (2)

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyasında aralık ayına özel cazip fırsatlar sunulması dikkat çekiyor. Düşük maliyetlerle ev tadilatı ve dekorasyonu gibi masraflarını karşılamak isteyenler için TEB Bireysel Finansman Kredisi öne çıkıyor. Buna göre ev tadilatı ve diğer tüm nakit ihtiyaçlarınızda evinizi teminat göstererek evin ekspertiz değerinin yüzde 60’ına kadar TEB Bireysel Finansman Kredisi çekmeniz mümkün oluyor. Özellikle düşük faiz oranlarıyla nakit desteği almak isteyen TEB müşterileri bu kredi ürününden hemen yararlanabiliyor. 

TEB Bireysel Finansman Kredisi Faiz Oranı 

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

TEB Bireysel Finansman Kredisi’nde 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri sunulurken aralık ayına özel faiz oranı yüzde 3.25 olarak açıklandı. Buna göre TEB müşterileri düşük faiz avantajı ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek. TEB’in kurumsal web sitesi üzerinden yapılan duyuruda Bireysel Finansman Kredisi için talep edilen başvuru belgeleri açıklandı. Müşteriler nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ipotek alınacak gayrimenkule ait tapu fotokopisi ile Bireysel Finansman Kredisi başvurusu yapabiliyor.