Sene sonu bitmeden eksik kadrolarını tamamlamak ve yeni döneme tam performans ile başlamak isteyen kamu kurumları, tek tek ilana çıkmaya başladı. Bu kapsamda devlet bünyesinde istihdam edilmenin hayalini kuran adaylara seslenen son kamu kurumu, TCDD Van Gölü Feribot Müdürlüğü oldu. 

Eksik kadrolarını belirleyerek 14 Aralık 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden ilana çıkan TCDD Van Gölü Feribot Müdürlüğü, farklı kadrolarda personel istihdamı yapılacağını ifade etti. Söz konusu ilan için aday başvurularını elektronik ortamda kabul edeceğini ifade eden kamu kurumu, başvurusu olumlu sonuçlanan adayların kuruma davet edileceğini belirtti. Kamu kurumu söz konusu boş kadrolara ve başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

TCDD VAN GÖLÜ FERİBOT MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI İLANI ARALIK 2022

tcdd-van-golu-feribot-mudurlugu-personel-alimi-ilani-farkli-kadrolarda-9-kisi-istihdam-edilece

Liman ve Feribot Yönetimi Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren TCDD Van Gölü Feribot Müdürlüğü, farklı kadrolarda toplamda 9 personelin istihdam edileceğini bildirdi. Kamu kurumu alımların yapılacak olduğu kadroları, şu şekilde sıraladı:

  • Kaptan (uzak yol): 1 kişi
  • Uzak yol birinci zabiti: 2 kişi
  • Uzak yol başmühendis/ başmakinist: 3 kişi
  • Uzak yol ikinci mühendisi/ makinisti: 3 kişi

TCDD VAN GÖLÜ FERİBOT MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Kızılay acil kodu ile personel alım ilanlarını yayımladı! Satın alma uzmanı ve bakım müdürü alınacak Kızılay acil kodu ile personel alım ilanlarını yayımladı! Satın alma uzmanı ve bakım müdürü alınacak

Farklı kadrolarda toplamda 9 yeni personelin istihdam edileceğini duyuran TCDD Van Gölü Feribot Müdürlüğü, devlet bünyesinde istihdam edilmenin hayalini kuran adayların dikkatlerini çekmeyi başardı. 2022 yılı tamamlanmadan kamu kurumunda görev almak ve yeni yıla maaş garantisi ile başlamak isteyen adaylar, ilana nereden ve nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren kamu kurumu, detayları adaylar ile paylaştı. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilana çıkan ve yeni dönemde kadrosuna 9 yeni personeli dahil edeceğini belirten TCDD Van Gölü Feribot Müdürlüğü, söz konusu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların, 14- 19 Aralık tarihleri arasında İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmaları gerektiğini ifade etti.