Süper Lig'de şifresiz yayınlanacak maçlar hangileri oldu? Hangi karşılaşmalar şifresiz yayınlanacak? - TFF tarafından dün futbol ailesinin depremzedelere yönelik yardım kampanyası başlatılırken detaylar da netleşmeye başladı. Bağış gecesinde 500 milyon lirayı aşkın yardım toplanırken bu süreçte de Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından da son dakika açıklamaları geldi.

Bakan Kasapoğlu tarafından yapılan açıklamada Süper Lig müsabakalarının 2 hafta boyunca şifresiz yayınlanacağı ifade edilirken bu açıklama sonrasında ise hangi karşılaşmaların şifresiz olarak yayınlanacağı araştırılıyor.

Bakan Kasapoğlu yaptığı son dakika açıklamasında şunları söyledi:

"Değerli spor severlerle şunu paylaşmak istiyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak, liglerimizin yayıncı kuruluşu olan beIN Grup ile yaptığımız görüşmeler neticesinde sporun birleştirici gücünü vurgulamak maksadıyla, ligin bundan sonraki iki haftasındaki tüm futbol müsabakalarını şifresiz ve herkese açık hale getirecek bir uygulama kararı alındı" denildi.

Aşırı Sıcaklar alarma geçilmesine neden oldu! İSKİ o abonelikleri durdurdu Aşırı Sıcaklar alarma geçilmesine neden oldu! İSKİ o abonelikleri durdurdu

HANGİ MÜSABAKALAR ŞİFRESİZ YAYINLANACAK?

Bakan Kasapoğlu tarafından Süper Lig'de 24 ve 25'inci hafta karşılaşmaları ücretsiz şekilde yayınlanacağı açıklanırken maç takvimleri de paylaşıldı.

718fbbc5-d91a-4530-b919-19133f7c1bf7

bf8d102f-3fdf-40a8-854e-9588b69ab60d

İsbilgisi.com | ANKARA