Ana Sayfa GÜNDEM Sünger Fabrikası Alev Alev Yandı

Sünger Fabrikası Alev Alev Yandı

Gebze de çıkan yangında sünger fabrikası alev alev yandı.

16
0
Paylaş

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde fabrikada çıkan yangın kontrol altına alındı. Sünger Fabrikası’nda nedeni belli olmayan bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekipleri söndürme çalışmalarına devam ederken fabrika kullanılamaz hale geldi.

Akşam saatlerinde Gebze Beylikbağı Mahallesi’nde yol kenarında bulunan sünger Fabrikası’nda nedeni belli olmayan bir patlama yaşandı. Çevrede paniğe neden olan patlama ile birlikte sünger Fabrikası’nda yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi halen daha devam ediyor. Bölgeye ayrıca çok sayıda sağlık ekibi de sevk edildi.

Gebze’de bulunan sünger fabrikası çıkan yangında birlikte kullanılamaz hale geldi. Fabrika kısa sürede cayır cayır yandı fabrikanın çevresinde yer alan birçok araçta da hasar meydana geldi. Gebze Darıca Çayırova Dilovası dan gelen çok sayıda itfaiye ekipleri yangına hızlı bir şekilde müdahale etti. Yangının diğer fabrikaları sıçramaması için itfaiye ekipleri yoğun çaba sarf ederken bir süre yol ulaşıma kapatıldı.

Fabrikada çıkan yangın büyük ölçüde kontrol altına alındı itfaiye ekipleri fabrikada çalışmaya devam ediyor. Henüz nedeni belli olmayan yangında fabrika kullanılamaz hale geldi. Olay yerine gelen ekipler yangının neden çıktığını ve herhangi bir kundaklama operasyonu olup olmadığını teyit etmek için fabrikada incelemeler yapacak ve bu konuyla alakalı soruşturmalar başlatıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here