Son dönemde pek çok banka tarafından kart kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. Yapılan son açıklama ile birlikte de Kuveyt Türk tarafından herhangi bir şekilde bankaya gitmeye gerek kalmadan yapıalcak olan harcamalar sonucunda 600 TL para iadesinin gerçekleşeceği ifade edildi. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler tarafından hangi koşulların gerekli olduğu gibi konular merak edilirken konu hakkında Kuveyt Türk tarafından açıklama yapıldı. 

600 TL PARA İADESİ YAPILACAK! 

Pek çok vatandaş tarafından son dönemde bankalar tarafından yapılan kart kampanyaları merak edilmektedir. Son derece avantajlı olan bu kampanyalara nasıl katılım sağlanabileceğinin yanı sıra banka tarafından bu kampanya dahilinde gerekli olan tüm koşulların neler olduğu da internet sitelerinde açıklandı. 

Yapılan açıklamalara göre herhangi bir şekilde şubeye gitmeye gerek kalmadan kişilerin 600 TL para iadesi alabilecekleri öğrenildi. Kampanya dahilinde 200 TL ve üzere ilk Sağlam Nakit Kart harcamalarında 200 TL, toplamda 4 adet olmak üzere 50 TL'den otomatik ödeme talimatlarına 200 TL, son olarak da 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Kart harcamalarına ise 200 TL verilerek toplamda 600 TL para iadesi yapılacağı ifade edildi. 

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kapsam dahilinde Kuveyt Türk müşterilerinin ve kampanya dahilidne yapılan görüntülü görüşme sonucunda katılım sağlayan kişilerin fayda sağlayabileceği öğrenildi. 

KAMPANYA DETAYLARI ÖĞRENİLDİ! 

Konu hakkında merak edilenlerin artmasının ardından Kuveyt Türk tarafından yapılan açıklamlarda kampanya detaylarının da belirlendiği öğrenildi. Bu kapsam dahilinde kampanya detayları şu şekilde açıklandı; 

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı
  • Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı nakit kart veya kredi kartına yüklenecektir.
  • Kampanyadan görüntülü görüşme ile Kuveyt Türklü olan bireysel müşteriler faydalanabilir.
  • Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Kuveyt Türk, önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Tüm bunların yanı sıra kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişiler için son katılım tarihi de açıklandı. Yapılan açıklamalara göre kampanyadan yararlanarak 600 TL para iadesi almak isteyen kişilerin 31 Mayıs 2023 tarihine kadar Kuveyt Türk üzerinden başvurularını gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.