Ana Sayfa TEKNOLOJİ Steam Başlattı Bir Çok Oyuna İndirim Geldi

Steam Başlattı Bir Çok Oyuna İndirim Geldi

5
0
Paylaş

Çok sayıda oyuncu Steam yaz indirimleri bekliyordu. Steam yaz indirimleri 25 Haziran Salı günü başladı. Yüzlerce oyunu ve benzeri uygulamalar da indirim gerçekleşti.

Steam indirim fırsatlarını değerlendirmek isteyen kişiler mağazadan istedikleri şekilde oyunları satın alabilirler. Merak edilen konuların başında Steam indirim kampanyasının ne zaman biteceği geliyor.

Türkiye saati ile birlikte sistem yaz indirimleri 25 Haziran 2019 Salı günü saat 20 de başladı. Yaz indirim süresi 9 Temmuza kadar devam edecek ve yüzlerce oyun uygun fiyatlarla satın alınabilecek. En fazla satın alınan ve en fazla oynanan oyunları uygun fiyatlarla satın almak için 9 Temmuza kadar sistem üzerinden oyunları alabilirsiniz.

Steam yapmış olduğu kampanya ile birlikte en fazla satan oyunlarda indirime gitti. 9 Temmuz tarihine kadar indirimli bir şekilde oyunları satmayı planlıyor ülkemizdeki kur değişimi nedeniyle birçok oyuncu sistem üzerinden gelecek yaz kampanyasını bekliyordu. Türkiye saati ile 25 Haziran 2019 Salı günü başlayan kampanya 9 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here