Yeni yılın gelmesinin ardından vatandaşın gündeminde yer alan konulardan birisi de altın piyasası olmuştu. Altın piyasasındaki dalgalanmalar oldukça merak edilirken altın fiyatlarının nasıl bir yol izleyeceği de merak edilmişti. Altın fiyatlarında meydana gelen dalgalanmalar özellikle de altın yatırımcıları tarafından an ve an takip edilmeye devam ederken İslam Memiş tarafından dikkat çekici bir uyarı daha yapıldı. 

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

İSLAM MEMİŞ UYARDI!

Altın sektöründe yaptığı tespitlerle altın yatırımcılarının yakından takip ettiği isimlerden birisi olan İslam memiş yeni bir açıklamada bulundu. Özellikle de son günlerde düşüşe geçen altın yatırımcılarını oldukça şaşırtan yollar izlemeye devam ederekn Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam memiş tarafından yapılan dikkat çekici açıklamanın detayları oldukça merka edildi.

14, 18 ve 22 ayarındaki altınlar için uyarılarını dile getiren İslam Memiş'in açıklamaları özellikle de altın yatırımcıları tarafından oldukça dikkat çekti. Sürekli olarak dalgalanmalı ilerlemeye devam eden Altın piyasası hakkında konuşan İslam memiş altın fiyatlarının 2023 yılında yükselişe geçeceğini belirtmişti. İslam memiş'in açıklamaları birçok yatırımcı tarafından takip edilmeye devam ederken yeni açıklaması dikkat çekti. 

ALTIN YÜKSELİŞE GEÇECEK!

Mayıs 14 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından altın fiyatlarının oldukça yükselişe geçeceğinden bahseden İslam memiş özellikle de euro ve altın piyasasında yükselme yaşanacağının da altını çizdi. İslam Memiş konuyla ilgili açıklamasında "doları olanlar için dip seviyelerden orta ve uzun vade için fırsat yakaladığını gördük.  TL karşılığında her şeyin ucuz olduğunu görüyoruz. Euro, sterlin, altın ve gümüş diplerde bulunuyor. Yükselişler ise fırsat vermeden agresif olabilir bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor" dedi.