Türkiye'de koronavirüs salgını etkisini arttırmaya devam ediyor. Vaka sayılarının zirve yaptığı İstanbul'da son olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüse yakalandığı bildirildi.

EKREM İMAMOĞLU'NUN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun sosyal medyadan kamuoyuna duyurdu.

Sosyal medyadan açıklama yaparak Ekrem İmamoğlu'nun sağlık durumu ile alakalı bilgi de veren Murat Ongun, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıkmıştır. Hastanede tedavisi devam eden Başkanımızın sağlık durumunda endişe edecek bir şey yoktur. Durumu gayet iyi olan Ekrem İmamoğlu kısa bir süre içerisinde görevinin başına dönecektir.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüse yakalanmasının açıklanmasının ardından bir çok ünlü siyasetçi İmamoğlu'nu arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunduğu belirtildi. Ekrem İmamoğlu'nun sağlık durumu hakkında olumsuz bir bilgi bulunmuyor.