TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı! TOKİ'den 4.650 TL taksitle hiç evi olmayanlara kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Şok market o şartı sağlayanlara deterjan ve diş temizliği ürünlerinde büyük indirim yapıyor: Şok marketlerde iki gün sonra başlayacak olan kampanya ile o şartı sağlayan müşterilerine diş macunu, diş fırçası ve bulaşık deterjanı fiyatlarında yüzde 50'den fazla indirim yapıyor. 

Son dönemlerde yaşanan olaylardan dolayı birçok üründe ve hizmette zam yapılmaya başlandı. Vatandaşlar özellikle temel ihtiyaç ürünlerini indirmli fiyatlardan almak istiyor. Hal böyle olunca market indirimlerini yakından takip eden vatandaşlar söz konusu ürünleri biraz olsun indirimli fiyatlardan satın almak istiyorlar. Şok market de her hafta yayınlamış olduğu indirim kataloğunu bu haftada yayınladı.

4 Mart 2023 tarihinden itibaren geçerli olalcak olan bu indirimler arasında yok yok. Birçok teknoloji ürününün yanında mutfak gerekçleri de bulunmaktadır. Temizlik ürünlerine de indirim yapan Şok market bazı indirimleri ise şarta bağladı.

25 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPANLARA BU ÜRÜNLER İNDİRİMLİ

Şok marketlerde iki gün sonra başlayacak olan indirimler kataloğu yayınlandı. Buna göre 25 TL ve üzeri alışveriş yapanlar için sunulacak olan indirimler şöyle;

Sensodyne Diş Fırçası  49,90 TL'den 24 TL'ye düşecek.

Colgate Triple Action Extra White Diş macunu ikili fiyatı 89,90 TL iken bu kampanya ile sadece 35 TL'den satılacak.

Finish Quantum Ultimate Bulaşık Makinesi tableti 15'li fiyatı 86 TL iken 46 TL'ye düşürülmüştür. 

Şok marketlerde 4 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak diğer indirimli ürünler ise kataloglarda belirtilmiştir.