Ana Sayfa TEKNOLOJİ Skype Son Güncelleme İle Rakiplerini Korkuttu

Skype Son Güncelleme İle Rakiplerini Korkuttu

Skype yeni bir güncelleme ile rakiplerine gözdağı verdi.

5
0
Paylaş

Skype yapmış olduğu son güncelleme ile birlikte rakiplerine gözdağı verdi. Videolu görüşme uygulamaları arasında ilke sahip olan Skype kullanıcı dostu deneyimlerle birlikte piyasada yer edinmeye çalışıyor.

Skype yeni güncellemesi ile birlikte adeta rakiplerine gözdağı verirken “ben buradayım” mesajı verdi. android ve İOS için Skype kullananlar istediği zaman ekranlarını birbirleri birisiyle paylaşabilecek. Böylelikle iş görüşmeleri kesinlikle çok daha hızlı ve verimli bir hal alacak.

Skype görüşmelerinin önemli bir kısmını profesyonel görüşme olduğunu düşünecek olursak bu güncelleme iş hayatında Skype kullananlar için hayati bir önem taşıyordu. Ancak şu an için güncellemenin aktif olmadığını ilerleyen günlerde sunulacağını aktaralım.

Microsoft daha önce de getirmiş olduğu güncelleme ile birlikte 25 olan katılımcı sayısını 50’ye çıkarmıştı. Bu yenilik Mart ayının ilk günlerinde beta olarak sunulmuş ve birkaç gün içerisinde de full sürümü Skype eklenmişti. Gelecek olan yeni güncelleme de birkaç hafta içerisinde Skype entegre edilmesini bekliyoruz.

Skype getirmiş olduğu güncelleme ile birlikte rakip video uygulamalarına karşı çok daha avantajlı bir hal alıyor. Uygulama böylelikle rakiplerine karşı her alanda daha güçlü bir hal alacak. Ayrıca görüşmeye katılan kişilere kişisel ya da grup olarak uyarı gönderme izni de verilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here