Şubat ayının sonuna gelinmesiyle birlikte müşterilerine özel kampanyalar üretmeye devam eden bankalardan duyurular gelmeye devam ediyor. Bankaların müşterilerini memnun etmek ve yüzlerini gülümsetmek amacıyla kampanya duyurularını yapmaya devam ederken Kuveyt Türk Bankası tarafından yapılan duyuru dikkat çekti. Resmi internet sitesi üzerinden yaptığı kampanya duyurusu ile dikkat çeken Kuveyt Türk bankasının kampanya detayları merak konusu oldu. 

Kuveyt Türk Bankası tarafından yapılan açıklamalar dikkat çekmeye devam ediyor. Bankalar tarafından müşterilere özel kampanyalar düzenlenirken Kuveyt Türk Bankasından iade kampanyası geldi. Müşterilerine özel düzenlemiş olduğu kampanyada yapılan 600 TL harcamanın iade edileceğini belirten Kuveyt Türk Bankası kampanya detayları araştırılmaya başlandı. 

600 TL PARA İADESİ YAPILACAK!

Müşteri kitlesini genişletmek isteyen bankalar tarafından farklı kampanyalar düzenlenmeye devam ederken Kuveyt Türk Bankası duyurdu. Görüntülü görüşme ile Kuveyt Türk Bankası müşterisi olanlara şubeye gitmeye gerek kalmadan 600 TL para iadesi yapılacağı belirtildi. Görüntülü görüşmeyle müşteri olan vatandaşların kampanyadan yararlanabileceği açıklandı. 

Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

31 Mayıs tarihine dek geçerli kampanyanın duyurusu yapıldı. Resmi internet sitesinde kampanyaya özel açıklamalarda bulunan Kuveyt Türk Bankası 31 Mayıs tarihine kadar geçerli kampanya dahilinde görüntülü görüşme ile banka müşterisi olan vatandaşların 31 Mayıs tarihine kadar yapılacak 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Nakit Kart harcamasına 200 TL verileceği duyurulurken aynı zamanda her otomatik fatura talimatına 50 TL olmak üzere toplamda 200 TL, 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Kart harcamasına ise 200 TL olmak üzere toplamda 600 TL’ye dek para iadesi yapılacağı belirtildi. 

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME MÜŞTERİSİ OLANLARA

Kampanya ''Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı nakit kart veya kredi kartına yüklenecektir.'' ifadeleri ile duyurulurken bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgiler şu şekilde;

Kampanyadan görüntülü görüşme ile Kuveyt Türklü olan bireysel müşteriler faydalanabilir.

Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.

Kuveyt Türk, önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.