Ana Sayfa GÜNDEM Sevim Emre Eşinin Sağlık Durumunu Anlattı

Sevim Emre Eşinin Sağlık Durumunu Anlattı

Sevim Emre eşi Orhan Gencebay'ın son durumunu anlattı. Anjiyo olduğunu ve durumunun iyi olduğunu açıkladı.

53
0
Paylaş

Orhan Gencebay geçtiğimiz günlerde göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılmış ve özel hastanede anjiyo yapılmıştı. Orhan Gencebay’ın sağlık durumu ve son dakikalar hakkında eşi Sevim Emre bilgi paylaştı.

Anjiyo operasyonunu doğrulayan Sevim Emre Orhan Gencebay’ın yoğun bakımda kaldığı iddialarını ise yalanladı. Ünlü ses sanatçısı kısa süre önce göğüs ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Orhan Gencebay’ın şu anda normal odada tedavi altında olduğu öğrenildi. Gelişmelerin ardından eşi Sevim Emre Orhan Gencebay’ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Sevim Emre açıklamasında “Benim canlarım Orhan Babanız evet hastanede ancak yoğun bakımda değil ve durumu gayet iyi 2 damarına Anjiyo yapıldı ve 3 stent takıldı. Sağlık durumu oldukça iyi telefonlarınıza geç dönüyorum ancak Lütfen kusura bakmayın.” Bir haber ajansından alınan bilgilere göre de Orhan Gencebay’ın tıkanan İki damar damarına stent takıldı şu anda Orhan Gencebay hastanede tedavi altında olduğu ve birkaç gün içerisinde hastaneden taburcu edileceği öğrenildi.

Orhan Gencebay daha önce de kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi edilmiş ve Anjiyo operasyonu geçirmişti bazı haber yayın organlarında Orhan Gencebay’ın yoğun bakımda olduğu şeklindeki açıklamaları eşi Sevim Emre yanıt verdi ve usta sanatçının yoğun bakımda değil normal odada tedavisini devam edildiğini açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here