Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bir süredir sunuculuk yapan Seren Serengil'den kötü haber geldi. 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil önceki gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya üzerinden hayranlarına sağlık durumu hakkında bilgi veren Seren Serengil çok ciddi bir sağlık sorunu olduğunu açıkladı.

SEREN SERENGİL HASTALIĞINI ANLATTI!

Oldukça sıkıntılı süreçten geçen Seren Serengil sosyal medya aracılığı ile, “O kadar çok merak edenim ve sevenim varmış ki bu zor günümde bir defa daha anladım. İnsan hastayken sadece buna ihtiyaç duyuyor. Maalesef çok büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Önceleri belli etmemeye çalıştım. Hem annem hem de beni sevenler üzülmesin istedim. Ancak sorun artık çok ciddi boyutlara ulaştı.” dedi.

AMELİYAT OLMAZSA ÖLECEĞİNİ SÖYLEDİ!

Büyük kilo kaybı yaşadığını söyleyen Seren Serengil, “46 kiloya kadar düştüm ve kilo kaybetmeye devam ediyorum. Doktorlar ameliyat kararı verecekler. Ancak geri dönüşüm ameliyatına vücudum hazır mı bunu bilmiyoruz. Salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak. Bu hastalıkta bazen aylarca yoğun bakımda kalınabiliyormuş. Çok tehlikeli bir durum. Ancak ameliyat olmazsam yaza çıkamaz ölürmüşüm. İnşallah iyi olacağım, dualarınızı esirgemeyin.” ifadelerini kullandı.

Seren Serengil 2016 yılında mide ameliyatı olmuş ve o dönem hızla kilo vermeye başlamıştı. 3,5 ayda 25 kilo veren Seren Serengil herkesi oldukça şaşırtmıştı.

isbilgisi.com