ŞOK bayram için dev indirim ŞOK bayram için dev indirim

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş geçtiğimiz günlerde gündeme damga vuran 'Hükümet istifa' sloglanlarına dair önemli açıklamalar yaptı. Beşiktaş tribünlerinden aşağı Kahramanmaraş depreminde çocuklara yönelik binlerce oyuncak ayı atılırken o anlar sosyal medyada kısa sürede gündeme damga vurmuştu. 

Kahramanmaraş merkezli depreme yönelik geçtiğimiz günlerde Beşiktaş trübinlerinden aşağı pek çok oyuncak ayı sahaya atılmış ve hemen ardından 'hükümet istifa' sloganları atılmıştı. Şenol Güneş tribünlerde yaşanan olaylar karşısında açıklamada bulunurken  "Hükümet eleştiri aldı, Cumhurbaşkanı orada afet bölgesinde. Bir çocuk kumbarasındaki parasını veriyorsa çok değerli. Zenginin yardımı da önemli. Herkes bütçesine göre yardım eder. Ne güzel bir şey. Herkes ayakta kalsın, gücü oranında yardım etsin. Herkesi yok edersek, yardım edecek kimse bulamayız.." dedi.

ŞENOL GÜNEŞ'TEN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA!

Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Şenol Güneş seçimlerin olduğunu belirterek yaşanan olayla ilgili "Seçimler var, bu alana girmem" ifadelerini kullandı. Kulüp adına sorumlu olduğunun altını çizen ve olayın fazla siyasi noktaya çekildiğini belirten Şenol Güneş  "Siyasi tarafa çok çekildi. Seçimler var, bu alana girmem. Devlet de, birey de önemli. Beşiktaş için de herkes önemli. Beşiktaş için de beni sevmeyen varsa, 'Onlar Beşiktaşlı değildir' diyemem. Eleştirisinden dolayı ayırmam, bölmem. Ülke de öyle. Farklılıklarımız, zenginliklerimiz olsun. Ben kimseye siyasi cevap vermem. Kendimi de ezdirmem. Kulüp adına sorumluyum.'' dedi. 

''HERKES BÜTÇESİNE GÖRE''

Toplanan yardım kampanyası noktasında herkesin bütçesine göre yardım yaptığını belirten Güneş son olarak ''Hükümet eleştiri aldı, Cumhurbaşkanı orada afet bölgesinde. Bir çocuk kumbarasındaki parasını veriyorsa çok değerli. Zenginin yardımı da önemli. Herkes bütçesine göre yardım eder. Ne güzel bir şey. Herkes ayakta kalsın, gücü oranında yardım etsin. Herkesi yok edersek, yardım edecek kimse bulamayız." ifadelerini kullandı.