Ana Sayfa SPOR Şenol Güneş Arda Turan Hakkında Konuştu

Şenol Güneş Arda Turan Hakkında Konuştu

Şenol Güneş sakatlanan oyuncular yerine Arda Turan'ın milli takıma gelebileceğini söyledi.

7
0
Paylaş

Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş Arnavutluk ve Moldova maçları öncesinde önemli açıklamalar yaptı. Başakşehir’in genç Yıldızı İrfan Can Kahveci sakatlanarak kamp kadrosundan çıkarıldı.

Şenol Güneş eksik bölge için kadroya alınması gündemde olan Arda Turan’ı düşündüğünü açıkladı. Yapmış olduğu basın toplantısında Başakşehir’in ortaya başarılı orta saha oyuncusu için “milli takımda Başakşehir gerçeği var” kesinlikle bunu göz ardı edemeyiz. Açıklamalarında bulundu.

Şenol Güneş orta saha için birden fazla ismi düşünüyor. İsmi geçenler arasında Başakşehir’in oyuncusu Arda Turan da yer alıyor. İrfan Can’ın sakatlığının ardından milli takıma çağrılmadı gözler muhtemel isimlere çevrildi. Şenol Güneş’in Arda Turan sözleri sonrasında kadroda daha önce yer alan isimler içinde de çalışmalar başladı. Şenol Güneş’in ağzından çıkan isimler arasında Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Selçuk İnan da yer alıyor. Selçuk İnan en son 2018 yılının 3. ayında Milli Takım’a çağrılmıştı. Ayrıca Ozan Tufan Arda Turan ikilisi de milli takım için ismi geçen oyuncular arasında yer alıyor.

Şenol Güneş “Buraya gelirken peşin hükümle gelmedim. Arda Turan ya da Caner Erkin’in hukuken suçları var mı? Ben buna bakıyorum. Her oyuncu buraya gelebilir. Hata yapan oyuncularda milli takımda tekrardan yer alabilirler.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here