Türkiye'nin güçlü seslerinden olan Selda Bağcan'ın bugün bir gazetede röportajı yayınlandı. Bu röportajda Selda Bağcan kendisi ile alakalı konuşurken, “Hayatımda hiçbir zaman açık şekilde giyinmedim. Öyle omuzlarımı açıkta bırakmak gibi bir durum hiç bana uygun değil. Ben bugüne kadar sesimle hep gündem oldum. Sol muhafazakar diyorlar ya işte o benim. Sevmiyorum açık giyinmeyi, bana çok ayıp geliyor.” dedi.

BU AÇIKLAMALAR TARTIŞMA KONUSU OLDU!

Selda Bağcan'ın bu açıklaması gün boyunca sosyal medyada en çok konuşulan konulardan birisi oldu. Türkiye adeta bu konuda ikiye bölündü. Selda Bağcan'a destek verenler olduğu gibi ayrımcılık yaptığı iddiasında bulunanlar da oldu.

SANAT DÜNYASINDAN TEPKİ GELDİ!

Sanat dünyasında ise Selda Bağcan'a tepki gösterenler oldu. Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu da bu tepki gösteren isimler arasında yer aldı. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Şebnem Bozuklu, “Asıl ayıp insanları giyim tarzı üzerinden ayıplamaktır. Ne zaman bunun farkına varacağız. Sağcısı da solcusu da farketmiyor. Bunların hepsi aynı düşüncede. İnsanları artık rahat bırakın.” dedi.

Selda Bağcan'ın kendisine yapılan eleştirilere cevap vermeyeceği bildirilirken vatandaşların önemli bir kısmının düşüncesini ifade ettiği belirtildi. Polemiklerle gündeme gelmemeye dikkat eden Selda Bağcan'ın nasıl bir adım atacağı merak konusu oldu.

isbilgisi.com