Samsung son dönemlerde katlanabilir telefon modelleri ile dikkat çekmeye başladı. Bir önceki yıl Mobile Wold Congress kapsamında Galaxy Fold'u tanıtan şirket bu gelecek nesik teknolojik tasarımı daha da geliştirmeye başladı. İkiye katlanan telefonları bir adım öteye taşıyan Samsung üçe katlanan akıllı telefonlar ile piyasada bomba etkisi bırakmaya hazırlanıyor.

ÜÇE KATLANAN AKILLI TELEFON!

Samsung Display'in yeni konsepti üçe katlanan telefon tıpkı Galaxy Fols 2'deki gibi diktörtgen açılan bir telefon şeklinde tasarlanıyor. Aradaki fark ise bu yeni cihazın ikiye değil üçe katlanabilmesi olacak. Bunun yanında ikinci bir kapak ekran ile farklı bir görünüm ortaya konuluyor.

TABLET GÖRÜNÜMÜNDE KULLANIŞLI TELEFON!

Yeni tasarımın ilk görüntüsünde esnek bir yapının olduğu da görülüyor. Büyük ekranlı hali bir tablet görüntüsünde olan cihaz üçe katlandığında ise oldukça kullanışlı bir forma kavuşuyor. Bu yeni nesil tasarımlar diğer teknoloji şirketleri tarafından deneniyor ancak fark yaratan bir cihaz henüz yaygılaşamadı.

SAMSUNG BÜYÜK DEVRİM YAPMAYA HAZIRLANIYOR!

Samsung üçe katlanan telefon modelini geliştirip piyasaya sürmeyi başarabilirse tüm teknoloji firmaları için farklı bir yol açılmış olacak. Artık bu yönde üretim yapmaya başlayacak olan firmalar katlanabilir cihazları piyasaya sürerek akıllı telefonlarda nitelik ve nicelik açısından büyük bir değişime ayak uyduracaklar.

isbilgisi.com