Ana Sayfa SPOR Sala’nın Ölüm Raporu Açıklandı

Sala’nın Ölüm Raporu Açıklandı

Emiliano Sala’nın ölüm raporu açıklandı. 6 Şubat da Sala’nın cesedi manş denizinden çıkarılmıştı.

9
0
Paylaş

Emiliano Sala’ nın otopsi raporu belli oldu. Geçtiğimiz ay Manş denizine düşen ve cesedi 6 Şubat’ta bulunan Emiliano Sala’ nın otopsi raporunda ölüm nedeni de açıklandı.

Manş denizine düşen uçakta hayatını kaybeden Emiliano Sala otopsi raporuna göre ölüm nedeni boğulma değil açıklanan rapora göre talihsiz futbolcu başından ve göğüs bölgesinden ciddi yaralar aldı. Yani Emiliano Sala boğularak değil almış olduğu yaralar yüzünden hayatını kaybetti. 22 Ocak’ta düşen uçaktan Emiliano Sala nın cesedi 6 Şubat’ta çıkarılmıştı. Emiliano Sala arkadaşlarıyla vedalaşmak için bir uçak kiralamış ve dönüş yolunda uçağı Manş denizine düşmüştü. Emiliano Sala’yı arama çalışmaları belli bir süre devam ettikten sonra kurtarma ekipleri Emiliano Sala’nın uçağını aramayı bırakmıştı.

Futbolcular Çağrı Yapmıştı

Başta Lionel Messi ve diğer futbolcular olmak üzere çok sayıda insan para toplamaya başlamış ve Emiliano Sala’nın uçağının bulunması konusunda yetkililere çağrı yapmıştı.

Yetkililer de bu çağrılara olumlu yanıt vererek tekrardan Manş denizi üzerinde düşen uçağın arama ve tarama faaliyetlerini başlatmıştı. Arama çalışmaları kısa süre içerisinde sonuç vermiş ve Emiliano Sala’ nın cansız bedeni 6 Şubat’ta bulunmuştu. Bugün ise otopsi raporu yayınlandı ve Emiliano Sala boğularak değil de vücuduna aldığı yaralar sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here