2020 yılında pandemi süreci nedeniyle otomobil firmaları yıllık satış rakamlarının epey uzağında kaldılar. Yıl sonunun yaklaşmasıyla firmalar yıllık satış rakamlarında en iyimser tabloya ulaşabilmek için yeni araba kampanyalarını duyurmaya devam ediyorlar. Otomobil firmalarının düzenledikleri son kampanyalarda müşterilere çok sayıda avantaj sunuluyor. İşte firma firma kampanya detayları...

DACİA GÜNCEL ARABA KAMPANYASI!

Dacia tarafından yapılan kampanya ile müşterilere Dacia Finans tarafından uygun kredi imkanları tanınıyor. Ayrıca bu kredileri kullanan müşterile bazı avantajlı olanaklar da sağlanıyor. Dacia'nın yaptığı son bilgilendirmeye göre Duster Comfort ECO-G, Sandero Easy-R ve Dokker Combi Ambiance ECO-G model araçlar kampanyaya dahil edildi. Bu kampsamda Dokker Combi aylık 1.499 TL taksitle müşterilere sunulurken otomatik vitesli Sandero Easy-R 144.900 TL ile satışa çıktı. Duster Eco-G'nin satış fiyatı ise 161.900 TL olarak açıklandı.

CİTROEN GÜNCEL ARABA KAMPANYASI!

Araba kampanyası düzenleyen firmalar arasında Citroen de dahil oldu. Ekim 31'e kadar Citroen yetkili satıcılarına giderek Kredi Koruma Sigortası alan müşteriler yüzde 0, yüzde 1,33 ve yüzde 1,39 faiz oranları ile araba kampanyalarından yararlanabiliyorlar. Bu kampanya kampsamında müşteriler 18.000 TL'den 80.000 TL'ye kadar PSA Finans Kredisi kullanbiliyorlar. Citroen marka otomobillerde müşteriler 12 ay ile 48 ay arasında taksit imkanı bulabiliyorlar.

HONDA GÜNCEL ARABA KAMPANYASI!

Honda tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre Civic Sedan model sıfır kilometre otomobiller için yüzde 0,99 faiz oranıyla Ekim ayı sonuna kadar 60.000 TL 12 ay vadeli kredi kullandırılabiliyor. Bu kampanya sadece Honda Civic Sedan model otomobiller için geçerli olacak.

HYUNDAİ GÜNCEL ARABA KAMPANYASI!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen müşteriler için Ekim sonuna kadar sıfır kilometre araçlar için 40.000 TL'lik kredi yüzde 0,99 faiz oranı ve 15 ay vade ile verilebilecek. Bu kampanya Kredi Koruma Hayat Sigortası ürününü satın alacak müşteriler için geçerli olacak. Ayrıca TUSCON ve KONA model araçlar yüzde 0,99 faiz fırsatıyla 193.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

RENAULT GÜNCEL ARABA KAMPANYASI!

Ekim ayı Renault güncel araba kampanyası ile yeni Clio'lar 1.599 TL taksit imkanı ile müşterilere satılıyor. Bu kampanya Yeni Clio Joy 1.0 Sce 72 bg model araçların 130.900 TL'lik fiyatında geçerli olacak. Ekim sonunda ise kampanya sona erecek. Ayrıca Clio Hatchback 120.400 TL'den, Megane Sedan ise 178.500 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak.

isbilgisi.com