Ana Sayfa SPOR Quaresma Ya Rusya’ya Gidecek Ya Da Kalacak

Quaresma Ya Rusya’ya Gidecek Ya Da Kalacak

Quaresma’nın Beşiktaş’ta ki geleceği netleşiyor. Bedelsiz olarak takımdan ayrılmak isteyen oyuncuya yönetimden veto geldi.

9
0
Paylaş

Quaresma’nın Beşiktaş’ta ki geleceği merak konusu oldu. Başkan Orman Quaresma’ya “seni bonservis bedeli almadan göndermem.” Dedikten sonra tek bir seçenek kaldı. Rusya’ya gitmesi ya da kulüpte Kalması bekleniyor. Bonservis bedeli olmadan Porto’ya gitmek isteyen Ricardo Quaresma yönetimden olumsuz cevap aldı.

Başkan Yıldırım Portekizli oyuncu için “bonservis bedeli almadan göndermeyiz.” açıklamalarının ardından Beşiktaş’a gelen Suudi Arabistan tekliflerine de Portekizli yıldız oyuncu kabul etmedi. Avrupa’da Quaresma’nın maaşını ödeyebilecek takımların tamamı Rusya’da yer alıyor. Quaresma transfer dönemi bitmeden ya Rusya’ya transfer olacak ya da sezon sonuna kadar takımda kalmaya devam edecek. Yönetimin bedelsiz ayrılmasına izin vermediği Ricardo Quaresma için Şenol Güneş de özel bir görüşme yaptı.

Şenol Güneş İle Konuştu

Oyuncu ile konuşan Şenol Güneş sezonun ikinci yarısı hakkında beklentilerini anlatan Şenol Güneş yaklaşık 30 dakika süren bir toplantıda Ricardo Quaresma’ ya önemli mesajlar verdi.

Bedelsiz ayrılmasına izin verilmeyen Ricardo Quaresma ise Şenol Güneş ile yapmış olduğu toplantıda formdayım ve forma giymek istiyorum şeklinde yanıt verdi. Portekizli oyuncu antrenman aksatmadığını ve formunun yerinde olduğunu söyledi. Oynamak için Şenol Güneş’ten haber bekleyen Ricardo Quaresma’nın 2 maçlık men cezasını da Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu onayladı. Şenol Hoca’nın ilerleyen dönemde hücumda Portekizli yıldız oyuncuya şans vermesi gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here