Ana Sayfa SPOR Quaresma Sezon Sonuna Kadar Beşiktaş’ta Kalacak

Quaresma Sezon Sonuna Kadar Beşiktaş’ta Kalacak

Ricardo Quaresma büyük ihtimalle sezon sonuna kadar siyah beyazlı ekipte kalacak. Alacakları karşılığında sözleşmesini fesh etmek isteyen oyuncu yönetimle anlaşma sağlayamadı.

8
0
Paylaş

Ricardo Quaresma sezon sonuna kadar siyah beyazlı ekipte görev yapmaya devam edecek. Katar ve Çin liglerinden teklifler alan Ricardo Quaresma yönetime ayrılmak istediğini bildirdi. Yıldız oyuncu yönetimle yapmış olduğu görüşmelerden bir sonuç alamayınca sezon sonuna kadar Beşiktaş da kalma kararı aldı. Ricardo Quaresma’nın 1.5 yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen sezon sonunda başka takıma gitmesine Beşiktaş yönetimi de sıcak bakıyor.

Ricardo Quaresma Fesh Etmek İstiyor

Ricardo Quaresma yönetimle konuşarak alacaklarına karşılık sözleşmesinin fesh edilmesini istiyor. Siyah beyazlı kulüpten 1.4 Euro tutarında alacağı olan Portekizli yıldızın bu alacaklarını bırakarak karşılıklı olarak sözleşmesinin fesh edilmesini istiyor. Ancak kulüp ise buna sıcak bakmıyor.

Yönetim Ricardo Quaresma’nın bu tarz ayrılmasına sıcak bakmıyor. Bonservis bedeli almadan yıldız oyuncuyu takımdan göndermek istemiyorlar. Şuanda oyuncu ile görüşmeler devam ediyor. Sözleşme feshi ile ilgili bir anlaşma olursa Ricardo Quaresma takımdan ayrılacak. Aksi durumda ise sezon sonuna kadar kulüpte kalmaya devam edecek.

Ricardo Quaresma takımla çalışmaya devam ediyor

Oyuncu takımla çalışmalarına devam ediyor. Bu hafta oynanacak Bursaspor maçında takımdaki yerini alamayacak. Sarı kart cezası nedeniyle takımını tribünden izlemek zorunda kalacak.

Son katıldığı antreman sonrasında taraftarlar ile fotoğraf çektiren Ricardo Quaresma daha sonra aracılıyla tesislerden ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here