QNB Finansbank'tan Uygun Şartlarda Cazip Bayram Kredisi İmkanı!

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala özel bankalar açıkladıkları bayram kredisi kampanyalarıyla dikkat çekiyorlar. Kampanya düzenleyen bankalar arasına son olarak QNB Finansbank katıldı. QNB Finansbank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? QNB Finansbank bayrama özel ihtiyaç kredisi faiz oranı nedir?

KREDİ 21.05.2020 - 13:46 21.05.2020 - 13:46

Türkiye'de bankacılık sektörü son günlerde tüm yoğunluğu bayram kredilerine verdiler. Özel ve kamu bankaları bayram kredisi kampanyaları ile vatandaşlara yeni kredi imkanları sunarken cazip seçeneklerle birbirleri ile yarışa başladılar.

Her banka farklı faiz oranları ve değişik vade seçenekleri ile bayram kredisi kampanyası oluşturdu. Bu bankalar arasında dikkatleri çekenlerden birisi de QNB Finansbank oldu. Hem kolay başvuru hem de cazip seçenekler QNB Finansbank'ı bir adım öne çıkarmayı başardı.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ FAİZİ NE KADAR?

QNB Finansbank tarafından duyurulan bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasına göre tüm vade seçenekleri ve tüm kredi miktarlarında aynı olmak kaydıyla tek faiz oranı uygulanıyor. QNB Finansbank, tarafından müşterilerine verilen bayrama özel ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0,89 olarak belirlendi.

QNB FİNANSBANK 60 AY VADELİ 25.000 TL BAYRAM KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL'DİR?

QNB Finansbank tarafından verilen bayrama özel ihtiyaç kredisi için yapılan hesaplamaya göre 60 ay vadeli 25.000 TL kredi kullanılınca aylık 566,47 TL taksit ödenmektedir. Bu krediye uygulanan faiz miktarı yüzde 0,89'dur. 25.000 TL'lik kredi 60 ayda 33.988,56 TL olarak geriye ödenir.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank bayram kredisi başvurusu çok değişik şekillerde yapılmaktadır. QNB Finansbank müşterileri internet sitesinden “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kredi başvurusu yapabilmektedirler. Ayrıca yine QNB Finansbank müşterileri 0850 220 8 573 Alo Kredi hattını arayarak bayram kredisi başvurusunda bulunabilmektedirler. Bunun yanında QNB Finansbank hizmeti olan KrediGO uygulaması ile de bayram kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Bunun yanında TC Kimlik numarasını 5030'a SMS olarak gönderenler de bayram kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

Öte yandan internet ve Cep Şubesi ile yapılan başvurularda QNB Finansbank herhangi bir belge talep etmemektedir.

isbilgisi.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@