Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları Kredi çekecekler dikkat, tablo netleşti! İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank güncel kredi faiz oranları

Bir süredir para piyasalarında ve altın piyasasında gözlenen yukarı yönlü hareketlerin hız kazanmış olması, diğer olumsuz faktörlerin de etkisi ile gündelik hayatın hali hazırda pahalı olan şartlarını daha da işinden çıkılmaz bir seviyeye getirdi. En temel ihtiyaçlarını karşılamak konusunda dahi bütçe sıkıntısına düşen vatandaşlar, nereden ve nasıl bütçe desteği alabileceklerini araştırmaya başladılar. 

Geçtiğimiz senenin son çeyreğinden bu yana devam eden ve son dönemlerde katlanarak artan nakit ihtiyacı, bankaları harekete geçirdi. Tüketicilerin bütçelerini rahatlatabilmek adına kendi işletim politikaları dahilinde yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar, tüketiciler tarafından yakın takibe alındı. Bu kapsamda düşük faizli kredi kampanyası ile dikkat çeken bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. 

Resmi internet sitesi üzerinden yeni ihtiyaç kredisi duyurusunu yayınlayan QNB Finansbank, her kesimden vatandaşa hitap eden kampanyası ile dikkat çekmeyi başardı. 18 yaşın üzerinde olan her bireyin kampanyaya başvuru yapabileceğini belirten QNB Finansbank, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

QNB FİNANSBANK’TAN DÜŞÜK FAİZLİK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

qnb-finansbank-herkesi-kucakladi-18-yasin-uzerinde-olanlar-yararlanabilecek-kredi-faizi-yuzde (2)

Artan nakit ihtiyaçlarını en uygun çerçevede gidermek isteyen tüketiciler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyuran QNB Finansbank, söz konusu kampanyasından her kesimden vatandaşın yararlanabileceğini belirterek hizmet kapsamının geniş olduğuna vurgu yaptı. Yeni kampanyası kapsamında destek alınabilecek üst tutarın 130 bin TL olduğunu belirten banka, ayrıntıları paylaştı. 

130 bin TL’lik üst limit ile geliştirilmiş olan yeni kredi kampanyasının başlangıç faiz oranı yüzde 1,74, azami vade sayısı ise 36 ay olarak belirlendi. Banka, ilgili kampanyasından 30 bin TL’lik destek almak isteyen tüketicilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarını ise 1.210,32 TL olarak hesapladı.

QNB FİNANSBANK’IN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

QNB Finansbank’ın 130 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına internet bankacılığı, mobil uygulama ve banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.