QNB Finansbank tarafından hazırlanan yeni bir kampanya acil paraya ihtiyacı olan vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kredi başvurularınız ile birlikte bankanın sağlamış olduğu fırsatlar çeşitlenmeye devam ediyor. QNB Finansbank yeni bir anlaşmaya gittiğini duyurdu. KrediGo ile yapmış olduğu anlaşma sonrasında kredi ihtiyacına anında ulaşmak mümkün olacak. Dakikalar içerisinde yapılan kredi başvurusu onaylanarak hesaplara yatırılacak.

QNB Finansbank tarafından yapılan bu anlaşma Türkiye’de bir ilk olarak değerlendiriliyor. İhtiyaç kredisi başvuruları hızlı ve anında yapılacak.

QNB FİNANSBANK HERKESE 50 BİN LİRA NAKİT VERECEK

2-1

QNB Finansbank hazırlamış olduğu mobil uygulama ile birlikte sadece kredi ihtiyaçlarına özel bir çalışma yapacağını açıkladı. Bu süreçte ihtiyaç kredisi başvuruları şubeye gitmeden, belge ve kefil ihtiyacı olmadan dakikalar içerisinde 7 gün 24 saat olarak yapılacak. Uygulama üzerinden internetten yapılacak başvurular müşteri temsilcileri tarafından anında sisteme düştüğü için değerlendirilebiliyor.

QNB Finansbank müşterileri için ise hesaplarına anında ödeme yapılmakta ve onaylanan kredi yeni hesap açmaya ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale gelecektir.

QNB FİNANSBANK BELGE İSTEMEDEN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ŞARTLARINI AÇIKLADI

QNB Finansbank tarafından hazırlanan hızlı kredi çözümleri arasında KrediGo ile birlikte pek çok işlem yapılabileceği belirlendi. Banka müşterileri ihtiyaç kredilerinde özel faiz oranlarından yararlanabilecekler.

50 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte verilecek faiz oranı yüzde 1.39 olarak açıklandı. Ancak her müşteriye özel kredi faiz oranları uygulanmaktadır. Bu süreçte kredi notu yüksek olan ve geliri yüksek olan vatandaşlara daha küçük faiz oranları uygulanırken, kredi sicili düşük olup bankadan para almak isteyen vatandaşlara ise daha yüksek faiz oranları uygulanmaktadır.