Ana Sayfa TEKNOLOJİ PUBG’ ye Yeni Özellikler Geliyor

PUBG’ ye Yeni Özellikler Geliyor

PUBG'ye yeni özellikler geliyor. Mobil sürümü için geçerli olacak.

10
0
Paylaş

Dünyanın açık ara en fazla oynanan Battle Royale oyunu olan PUBG yeni bir güncelleme ile oyunculara çok daha iyi bir oyun sunmaya hazırlanıyor. Bugün gelen güncelleme ile birlikte oyuna yeni özellikler geldi.

Aktif oyuncu sayısına bakıldığı zaman dünyanın en fazla oynanan oyunun oyunu olan PUBG yeni güncelleme ile birlikte yeni silahlar yeni skinler ve daha çok fazla yeniliğe kavuştu. Güncelleme ile birlikte yeni silahlar geldi MP5K isimli silah hafif makineli silahlar türünde yer alıyor.

40 mermili kapasiteye kadar genişleyebilen silahın eklentisiz hali ise 30 mermili şekilde bu silah sadece vikendi haritasını özel olarak tasarlanmış ve dakikada 900 mermi atabiliyor. Dipçik takıldığı zaman ve özel eklentilerin kullanıldığı zaman silahı etkisi çok daha fazla oluyor.

Ayrıca oyuna yeni günlük görevler geldi. Günlük görevler her gün değişebilir. Görevlerin her birini zamanında tamamlarsanız çok daha fazla ürüne sahip olabilirsiniz her gün maksimum 3 tane görev değiştirilebiliyor.

Haftalık görevlerde de değişiklikler var haftalık en fazla 10 tane görev alabileceksiniz bu görevlerin en fazla 5 tane değiştirilebilir ve süresi sonu görevlerde kaybolacak. Ayrıca oyunu yeni başlayanlar için acemi görevleri var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here