Ana Sayfa TEKNOLOJİ PUBG ve Fortnite’a Yeni Rakip Apex Legends Geliyor

PUBG ve Fortnite’a Yeni Rakip Apex Legends Geliyor

Apex Legends PUBG ve Fortnite'ın tahtını indirmek için geliyor. 8 saat gibi kısa bir sürede 1 milyondan fazla indirilen oyun oldukça popüler duruma geldi.

12
0
Paylaş

Dünyayı kasıp kavuran açık dünya savaşı oyunları PUBG ve Fortnite’a çok ciddi bir rakip geliyor. Apex Legends kısa vadede bu iki popüler oyunu tahtından edebilir. Oyun ücretsiz yayınlanmaya başladı ve sadece 8 saatte 1 milyondan fazla indirme yaşadı. Beklenmeyen bu rakamlarla beraber oyun çok daha popüler oldu ve ününü arttırmayı başardı.

Apex Legends aslında diğer oyunculara çok farklı bir şeyler sunmuyor. Tıpkı PUBG ve Fortnite tarzında bir oyun olan ancak 1 milyonu aşan indirmesiyle beraber bir anda bütün dünya da bilinen bir oyun olmayı başardı. Ücretsiz Battle Royale oyunları arasına girmeyi başaran Apex Legends gelecek dönemde adından çok daha fazla söz ettireceğe benziyor.

Oyunu oynayanlar Apex Legends oyununun çok fazla olumlu yönü olduğunu düşünüyor. Büyük bir ihtimalle de oyunu oynayan oyuncular diğer oyunculara bu oyunu tavsiye etti ve kısa süre içerisinde 1 milyon kez indirildi.

Origin Üzerinden İndirebilirsiniz

Oyunu oynayan kişilerin büyük kısmı oynanış kısmına tam not vermiş. Gelecek dönemde oyunun daha da gelişmesi beklenirken çok daha fazla kitleye ulaşması da bekleniyor. Oyunun şuanda ücretsiz bir şekilde oynandığını da söyleyelim.

Oyunu oynamak için önce origin uygulamasını indirin. Origin hesabı oluşturun ve mağazaya giderek oyunu aratın. İndirme işlemlerinin ardından oyunu oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here