Ana Sayfa SPOR PUBG Oyunu Gerçek Hayatta Denenecek

PUBG Oyunu Gerçek Hayatta Denenecek

PUBG oyunu bir milyoner sayesinde gerçek olacak.

9
0
Paylaş

Battle Royale oyunları her geçen gün etkisini artırmaya devam ediyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite ile bilgisayar üzerinden oynanan Battle Royale oyunları artık günümüzde Mobile oyuncular tarafından da tercih ediliyor.

İsmini açıklamayan bir milyoner PUBG ve Fortnite oyunu gerçek hayata adapte etmek istiyor. Milyoner düzenleyeceği yarışma ile birlikte airsoft silahları kullanarak kullanıcılara zırh verecek. Yaşanan oyunda herhangi bir kan dökülmese de Battle Royale heyecanı hissedilecek.

Yapılan açıklamaya göre oyunun önümüzdeki kış sezonunda yapılması planlanıyor. Tıpkı PUBG maçı gibi gerçek Battle Royale savaşına 100 kişi katılacak ve kazanan yarışmayı kazanana 100 bin sterlin verilecek. Mücadeleyi kazanan yarışmacı 750 bin TL’lik ödülün sahibi olacak.

Konuyla alakalı önemli açıklamada HushHush.com, sitesi üzerinden geldi. İsminin açıklanmasını istemeyen bir milyar bu yarışma için son derece hevesli bunun için önce bir ada satın alınacak ve yarışma 3 gün sürecek. Yarışmacılar toplamda 12 saat boyunca mücadele edecek ve organizatörler tarafından sağlanan kaplarda konaklayıp yiyecek içecekler tüketebilecekler.

Yarışma ile alakalı henüz detaylar belli olmuş değil. Kimlerin katılacağı ya da başvurmak isteyen kişilerin nasıl bir yol izlemesi konusunda çok fazla bilgi yok. Elde edilen tek bilgi 2019 yılının kış aylarında Battle Royale uyarlaması olan bu sistemin yapılacağı oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here