Ana Sayfa TEKNOLOJİ PUBG’ye 6 Saat Engeli Geldi

PUBG’ye 6 Saat Engeli Geldi

PUBG mobile oyunu Hindistan da 1 günde 6 saat oynamaya izin veriyor.

10
0
Paylaş

PUBG oynayan bazı kullanıcılar PUBG Mobile günlük 6 saat sınırının getirildiğini iddia etti. Bu iddia Hindistanlı oyuncular tarafından geldi. PUBG yayınlandığı ilk günden bu yana oldukça popüler bir oyun olarak hayatına devam ediyor.

Mobil platformlarda da yayılmasıyla birlikte oyuncu sayısını artıran PUBG yayınladığı yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılarını da oyunda tutmaya çalışıyor. Ortaya çıkan yeni bir iddia ise Hindistan’da inceleme altına alınan PUBG oyununun 6 saat oyun sınırı ile sınırlandırılıyor olması oldu.

Hindistan’daki bazı oyuncular günlük 6 saat sınırının olduğunu ve 6 saatten sonra Ekrana bir yazının çıktığını ve PUBG 6 saat üzerinde oyun oynayan kişileri engellediğini iddia etti. Ekrana gelen uyarıda ‘Günlük 6 saat oyun oynadın, yarın tekrar gel.’ diyor.

Hindistan’da bir eyalette bölgede hırsızlık yağma ölüm olaylarına neden olduğu iddia edilmiş ve bu bölgede tamamen yasaklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yasağa rağmen oyunu oynayan bazı üniversite öğrencilerinde tutuklanmıştı.

Oyundaki kısıtlamalardan ve 6 saatten sonra Hindistan’daki çok sayıda kullanıcı şikâyetçi ancak PUBG henüz resmi bir açıklama gerçekleştirmese de şirket bu iddiaları bazı kullanıcılar üzerine test ettikten sonra bütün ülke geneline yaymaya planlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here