Ana Sayfa TEKNOLOJİ PUBG 2 Milyon Dolar Ödüllü Turnuva Kayıtları Başladı

PUBG 2 Milyon Dolar Ödüllü Turnuva Kayıtları Başladı

PUBG 2 milyon dolar ödül dağıtacağı turnuva hakkında açıklama yaptı.

10
0
Paylaş

2 milyon dolar ödüllü PUBG turnuvası kayıtları başladı. PUBG Mobile Club Open (PMCO) 2019 turnuvası ile beraber 2 milyon dolar ödül dağıtılacak. Tencent Games, turnuva ile alakalı bazı açıklamalarda bulundu.

Bahar sezonu ve gün sezonu olmak üzere iki bölümden oluşacak turnuvanın ilk etabı 22 Martta başlayacak. Eleme turu ekip yarışması ile oyuncular bir araya gelecek bahar sezonu dünya finali ise temmuz ayında gerçekleşecek.

Güz sezonu eleme durumu çevrimiçi olarak Ağustos ayında gerçekleşecek. Güz sezon finalleri ise Aralık ayında olacak. PUBG Mobile Club Open (PMCO) 2019 son bulacak.  Tencent Games, toplamda 2 milyon dolar ödülün dağıtılacağı turnuva hakkında sitesinden resmi açıklamalarda bulundu. “PUBG MOBILE Club Open 2019, dünyanın en iyi Profesyonel ve Yarı Profesyonel oyunculara ev sahipliği yapacak dünyanın her bölgesinden oyuncular kabul edilecek toplamda 2 milyon dolar ödül dağıtılacak.

Turnuvaya katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekiyor. Ayrıca oyuncular kayıt başvurusu yaptıktan sonra kadrolarında değişiklik yapamazlar. Turnuvayı kazanan takımlar dünya finallerine katılma hakkı kazanacak. Tüm oyuncuların platin kademesi ya da üzerinde bir rütbeye sahip olması gerekiyor merak edilen kayıt süresi ise 8.03.2019 03.00 (UTC) – 18.03.2019 22.00 (UTC) tarihleri arasında gerçekleşecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here