Promosyonda rekor anlaşma geldi! O kişilere 35.950 TL promosyon ödemesi yapılacak - Türkiye'de milyonlarca kurum personelleri için maaş promosyonu açıklamaları gelmeye devam ediyor. Ülke genelinde BOTAŞ personelleri için promosyon görüşmeleri tüm hızıyla devam ederken geçen aylarda başlayan görüşmelerde ise rekor promosyon anlaşması resmen gerçekleştirildi.

Buna göre ise kurumda maaşların 10 bin lira üzerinde yer aldığı ifade edilirken bankalardan da çalışanları için rekor düzeyde anlaşma geldi. Kamu kurumları için açık artırma usulleri ile promosyon da anlaşmalar imzalanırken kurumlar içinde de özel rakamlar gelmeye devam ediyor.

Emekli aylıklarına göre sağlanan promosyonda kamu kurumlarında ise ihaleler ile bankalar teklif vererek en yüksek teklif üzerinden değerlendirmeler yapılıyor.

ÖĞRETMENLERE 7.200 TL PROMOSYON!

Türkiye'de 2022 yılında özellikle rekor promosyonlar gelirken bu süreçte öğretmenlere verilen 7 bin 200 liralık promosyon tepkilere yol açmıştı.

BOTAŞ'TAN 35.950 LİRA PROMOSYON

Garanti Bankası 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor Garanti Bankası 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor

BOTAŞ personellerini yakından ilgilendiren ve mutlu eden son dakika açıklamalarında promosyon anlaşmalarının nihai sonuca varıldığını ve tamamlandığı resmen belirtildi. Buna göre ise uzun süredir devam eden promosyon anlaşmalarında en yüksek fiyat teklifinin de Yapı Kredi Bankası tarafından verildiği ve bu süreçte de 3 yıllık (36 ay) anlaşma için 35 bin 950 lira da promosyon ödemesinin hesaplara aktarılacağı ifade edildi.