Ana Sayfa GÜNDEM Polis Cinayetin Sırrını Çözdü

Polis Cinayetin Sırrını Çözdü

İzmir de miras cinayetinin sırrını polisler çözdü.

11
0
Paylaş

İzmir’de miras kavgası sonucu öldürülen Ajlan Emir cinayetin sırrı çözüldü. Olay Halit Rıfat mail semtindeki otobüs duraklarında meydana geldi. Ajlan Emir yol kenarına park ettiği aracı ile birlikte sürücü koltuğunda oturuyordu.

Ortaya atılan iddialara göre aralarında miras paylaşımı yüzünden husumet bulunan halasının oğlu da yanına geldi. Kuzeni yanında getirdiği av tüfeği ile birlikte Ajlan Emir’i belinden ve kasıklarından vurdu. Olayı gören kişiler sağlık ekiplerine ve polis ekiplerine haber verdi. İhbar Üzerine gelen sağlık ekipleri emir’i İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Doktorların müdahale etmesine rağmen 26 yaşındaki genç hayatını kaybetti.

Olayla alakalı soruşturma başlatan polis Ajlan Emir’in olaydan sonra kaçan kuzenini yakalamak için çalışma başlattı. Olay dün 18.00 sularında İzmir konak İlçesi’nde yaşandı. Halasının oğlu ile alacak verecek ve miras yüzünden husumetli olan Emir’in park halindeki aracın da öldürüldüğü tespit edildi.

Polis olayla alakalı soruşturma başlatırken kimliği tespit edilen kuzenin de arama çalışmaları devam ediyor. Olay yeri inceleme ekipleri hem ceset üzerinde hem de olay mahalinde incelemeler gerçekleştirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here