Ana Sayfa SPOR Pogba Madrid’e Transfer Olmak İstiyor

Pogba Madrid’e Transfer Olmak İstiyor

İspanyol gazeteleri gelecek sezon Pogba'nın Madrid'e geleceğini düşünüyor.

10
0
Paylaş

İspanyol basınının bir haberine göre Manchester United’ın orta saha oyuncusu Paul Pogba Real Madrid transfer olmak istiyor. Manchester United’ daki geleceğinin belirsiz olması ve kulübün istenen düzeyde olmaması nedeniyle Paul Pogba İspanyol kulübüne transfer olmaya sıcak bakıyor.

İspanyol basını da sık sık Paul pogba’nın Real Madrid’e gelmek istediği yönünde haberler yapıyor. İspanya’nın önde gelen gazetelerinden olan Marca Fransız futbolcunun bu sezon sonunda Real Madrid’e gelmek istediğini duyurdu.

Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane da Paul pogba’nın takıma katılmasından son derece mutlu olacağını söyledi. Ancak Zidane herhangi bir teklif yapacaklarına dair bir ifade kullanmasa da orta sahada Pogba gibi bir oyuncunun olması şüphesiz onu da mutlu edecektir.

Paul Pogba Ocak ayında Manchester United’ın sözleşme teklifini reddetmişti. Bu haberler oyuncunun gelecek dönemde takımdan ayrılma isteğinin daha fazla olduğunu gösteriyor.  Mourinho döneminde de takımdan ayrılma noktasına gelen Pogba teknik direktör değişikliği sonrasında oynadığı futbol ve skora katkısı ile yeniden gündeme gelmeyi başarmıştı.

2016 yazında Juventus’tan 105 milyon Euro’ya transfer olan 26 yaşındaki Fransız Yıldız 2021 yılına kadar Manchester United ile sözleşme imzalamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here