Ana Sayfa TEKNOLOJİ Playstation 5 Hakkında Tüm Detaylar

Playstation 5 Hakkında Tüm Detaylar

Playstation 5 hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. 2020 yılında çıkması muhtemel olan Playstation 5’i sizler için araştırdık.

5
0
Paylaş

Sony’nin piyasaya süreceği yeni oyun konsolu Playstation 5 merakla bekleniyor. Bu haberimizi Playstation 5 hakkında bugüne kadar ortaya çıkan tüm detayları sizlere aktaracağız. playStation 4 satışları ile Xbox One ve diğer Oyun konsollarına çok büyük bir ders veren Sony Playstation 5 konusunda da hızlı çalışmalarına devam ediyor.

playStation 5’in nasıl olacağı bütün dünya tarafından merak ediliyor Bu haberimiz de Playstation 5 hakkında ortaya atılan tüm iddiaları sizlerle paylaşacağız. Şirket Ceo’su 2018 yılında Ekim ayında bir dergiye yapmış olduğu açıklamada cihazın yeni yeni nesil bir donanıma sahip olacağını ve playstation’ın 2020 yılında resmen geleceğini söylemişti ancak ürün özellikleri çıkış tarihi cihaz ismi ile ilgili çok fazla detay vermese de sizler için elde ettiğimiz bazı bilgileri aktarmak istiyoruz.

2020 Yılında Çıkacak

Sony şirketinde çalışan yazılımcıların yüzde 18’i yeni nesil oyunları geliştirme konusunda odaklanmış durumda ve yazılımcıların çok büyük bir kısmı Playstation 4 den ziyade Playstation 5’i geliştirme odaklı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Ayrıca Playstation 5 deki Eski yazıların yeni cihazlara sorunsuz bir şekilde çalışması için de çok sayıda yeni özellik gelecek. Geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde birçok oyuncu memnun kalacak. playStation 5’in 2019 yılında ya da 2020 yılında çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here