Ana Sayfa GÜNDEM Platonik Aşığın Şoke Eden Oyunu

Platonik Aşığın Şoke Eden Oyunu

Adana’da platonik aşık kadın kendine şırıngayla sıvı enjekte etti. Kadın hastaneden taburcu olunca yalanı ortaya çıktı.

13
0
Paylaş

Adana’da platonik aşık genç kadın aşkına karşılık alamayınca şırıngayla bir sıvı enjekte enjekte etti ve ardından bıçaklandığını iddia etti. Platonik aşık kadın kendisini otomobilden atarak zorla kurtulduğunu söyledi.

Bu olayların ardından hastaneye kaldırılan kadın 6 gün tedavi gördü daha sonrasında taburcu edildi. Doktorlar şırınganın içindeki maddeyi araştırırken Platonik aşığı yakaladılar zanlı ise kendisinim sevgilisi olduğunu iddia ederek şırınga ile önce kendine sonra da bana vurdu açıklamalarını yaptı.

Adana’da platonik aşık aşkına karşılık alamayınca akıllara durgunluk veren bir olay yaptı. Hayvanları bayıltmaya yarayan bir ilacı şırınga enjekte eden ve ardından bıçaklandıktan sonra otomobilden atlayarak kurtulduğunu söyleyen kadının olayı meydana çıktı. Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi’nde yaşanan olay geçen cuma günü yaşandı. Alınan bilgilere göre Hayal Park yakınında baygın halde bir kadın bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Seyhan Devlet Hastanesi’ne şahsi kaldırdı. Olay yerine polis sevk edildi genç kadın benimle sevgili olmak istedi ben de olmayacağını söyledim şırıngayı çıkartıp bana enjekte etti ve sonrasında beni bıçakladı. Kendini panikle otomobilden attım.

Daha sonra da gözümü hastanede açtım açıklamalarında bulundu. Genç kadının şikâyetçi olduğu H.G. ise ben kimseye şırıngayla ilaç vurmadım önce bana sonra da kendisini vurdu canlı alınan ifadeler ezanı sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here