Yeni yılın gelmesinin ardından birçok kişi market raflarındaki fiyatların artışından şikayet ederken Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde indirim çılgınlığı başladı. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar için oldukça yararlı olurken birçok kişi katalogları incelemeye devam ediyor. 

Yükselen enflasyon ve dolar kurundaki dalgalanmalar nedeniyle birçok sektörde zam meydana geldi. Zamların art arda yapılmasının ardından vatandaşların maaşının büyük bir kısmı mutfak ihtiyaçlarına giderken özellikle de temel gıda ürünlerinin market raflarında fiyatlarının oldukça artması gözlerden kaçmadı. Uygun fiyata alışverişin adreslerinden birisi olan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde Şubat ayı kataloğu dikkat çekerken indirimin sona ermesine sadece 1 gün kaldı.

TARIM KREDİ MARKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM!

Vatandaşlar en büyük giderleri için parayı market alışverişlerine ayırırken market alışverişleri oldukça bel bükmüştü. Meydana gelen zamlar nedeniyle vatandaşlar market alışverişlerinden yana cebi yanmaya devam ederken Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde yer alan ürünler ve fiyatları vatandaşların biraz da olsa nefes almasını sağladı. Uygun fiyatlı market alışverişi için her geçen gün birçok kişi kataloglara göz atmaya devam ederken Şubat ayına özel katalogta yer alan ürünler ve fiyatlandırmalar belli oldu.  

27-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olmak üzere Tarım Kredi Marketlerinde uygun fiyatlı ürünler alıcılarla buluştu. Vatandaşlar Tarım Kredi Marketlerinde yer alan fiyatları oldukça merak ederken birbirinden çeşitli ürünler raflarda yerini aldı. İşte Tarım Kredi Kooperatif Marketleri ürünleri...

5wMQqzfRokid_hRmhHAHNg

p2JeqVFfTkCZNw4hnzV5Gw

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

O7HMT2mLNEG1NvJyKC0Egw

fpmexCs9DEGoiPVImusNvg

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri ürünlerini her yayınlandığında anında öğrenmek için isbilgisi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız.