Pegasus Hava Yolları İç Hat Seferleri Yapılacak İlleri Açıkladı!

Türkiye'de hava yolu ulaşımında iç hat seferlerine başlayacak olan firmaların uçuş planlamaları açıklanmaya devam ediyor. Son uçuş planını açıklayan firma ise Pegasus Hava Yolları oldu. Pegasus tarafından yapılan açıklamaya göre 4 Haziran'dan itibaren Türkiye'nin 26 farklı şehrine uçuş gerçekleştirilecek.

İŞ DÜNYASI 02.06.2020 - 13:44 02.06.2020 - 13:44

Türkiye'de koronavirüs sürecinin ardından yaşanan normalleşme dönemi etkisini yavaş yavaş hissettirmeye devam ediyor. Sosyal hayatta çok sayıda yeniliğe yol açan normalleşme döneminde şimdi de havayolu ulaşımında yeniden başlangıç yapılıyor.

Türkiye'de hava yolu şirketleri iç hat seferlerine başlayacaklarını açıklamaya ve uçuş planlarını kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyorlar. Pegasus Hava Yolalrı da 4 Haziran'dan itibaren iç hat seferlerine başlayacak.

İÇ HAT SEFERLERİ PLANLANDI!

Pegasus'un paylaştığı uçuş planına göre 4 Haziran Perşembe gününden itibaren başlayacak olan iç hat seferlerinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Antalya, İzmir, Ankara, Adana, Trabzon, Bodrum, Kayseri, Van, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep, Gazipaşa, Elazığ, Konya, Hatay, Samsun, Malatya, Muş, Ordu-Giresun, Şanlıurfa, Sivas, Batman, Erzurum, Mardin, Erzincan ve Kars'a seferler düzenlenecek.

İZMİR'DEN DE UÇUŞLAR OLACAK

Ayrıca Pegasus tarafından yapılan açıklamaya göre İzmir'den de iç hat seferleri düzenlenecek.

isbilgisi.com