Ana Sayfa GÜNDEM Pazarcı İle Ekrem İmamoğlu’nun Diyaloğu Olay Oldu

Pazarcı İle Ekrem İmamoğlu’nun Diyaloğu Olay Oldu

CHP İstanbul Belediye Başkanı adayı olan Ekrem İmamoğlu’nun pazarcıyla olan diyaloğu sosyal medyada olay oldu.

4
0
Paylaş

CHP’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak aday olan Ekrem İmamoğlu ile bir pazarcı arasında yaşanan diyaog sosyal medyanın sallanmasını sağladı. Pazarcı tanzim satışlarıyla ilgili yaptığı açıklamasında her şeyin bittiğini de bunlarla mı memleketin kurtulacağını belirtti.

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya ağı olan Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamasında vatandaşın sesini duyurmanın çok önemli bir hizmet olduğunu, görmek, duymak ve bilmek istemeyenler için paylaştıklarını açıkladı.

Pazarcı, Ekrem İmamoğlu’nu karşısında gördüğü zaman ne yapılması gerektiği hakkında da bilgi verdi. Pazarcı, devletin şuan bütün işi bırakarak esnaflarla, patates, soğanla uğraştığını ve memleketin bunlarla mı kurtulacağını sorarken patatesi 3.5 TL’ye aldığını ve kendisine 3,75 – 4 TL arasında bir maliyetinin bulunduğunu bunların hesaplandıktan sonra kendisinin kaç liraya satması gerektiğini belirtti. Aynı zamanda kendilerine çok yazık olmasına rağmen terörist ilan edildiklerini kendirlinin sabah 05.00’te kalkarak akşama kadar  mücadele verdiklerini kendilerine bu muamelenin yapılmaması gerektiğini belirtti.

Pazarcı yapmış olduğu konuşmasından sonra İmamoğlu’na yanlışı olup olmadığını sorarken İmamoğlu ise pazarcının elini sıktı ve pazarcıyı konuşmasından dolayı tebrik etti. İmamoğlu sonrasında konuşmaya devam etti ve çok güzel bir şekilde izah ettiğini, bu sorunların beraber düşünerek beraber çözüleceğini açıkladı. İmamoğlu önümüzdeki günlerde vatandaş görüşmelerine devam ederek halk arasındaki nabzı yüklemeye de devam edecek. Halkın İmamoğlu’na olumlu tepkiler verdiği görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here