Paraf Kart Başvurusu, Çeşitleri ve Kampanya Avantajları

Paraf Kart’a başvuru yapmak için izlemeniz gereken yol, internet üzerinde kartın resmi web sitesinden geçmektedir. Kartın web sitesinden kart başvurusu yaparak adresinize gelecek kartı kullanabilirsiniz. Paraf Kart özellikleri, kartın çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Zaten başvuru sırasında hangi özelliklere sahip bir kart istediğiniz size sorulacaktır. İstediğiniz kart tipini seçerek kartınızın adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ BAŞLIKLAR 10.08.2020 - 12:10 10.08.2020 - 12:10

Paraf Karta Nasıl Başvuru Yapılır?

Paraf Kart’ı başvuru ile almak için internet adresi ziyaret edilmelidir. Siteye giriş yapılmasının ardından Hızlı Başvuru menüsü ziyaret edilmelidir. Buradan kartların özellikleri incelenerek size uygun Paraf Kart’ı seçmeniz istenecektir. Kart alımı için T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi girmelisiniz. Doğum tarihiniz gün/ ay/ yıl şeklinde girilmelidir. Ardından alt kısımda bulunan doğrulama  kutusuna tıklamalısınız. Böylelikle ilk başvurunuz alınmış olur. İkinci aşamada tekrar kimlik bilgileriniz ve cep telefonunuz sorulur. Paraf Kart’ınıza ait limitler ve yapabileceğiniz işlemler, bankalarda bulunan kredi notunuzla ilgilidir. Bunun dışında kişiler,dilerse Paraf Kart ile sadece puan biriktirme işlemleri yapabilmektedir. Hızlı başvurunun ikinci adımında adres bilgileri sorulacaktır. Adres bilgilerine göre kişilere kartları ulaştırılacaktır.

Paraf Gold Kart Alımı

Hızlı başvuru ile Paraf Gold Kart almak için seçenekler arasından Gold Kart işaretlenmelidir. Bu işlemin ardından kişiler, yurt içi ve yurt dışında kullanılmaya uygun bu karttan yararlanabilecektir. Visa/ Mastercard logosunu içerisinde bulunduran tüm mağaza ve iş yerlerinde kullanılan kart ile ParafPara kazanabilirsiniz. Taksitle alışveriş yapabilir, kampanyalardan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kullanıldıkça para kazandıran Paraf Kart, paraları üye iş yerlerinde kullanmaya imkan vermektedir.

Paraf Platinum Kart Özellikleri

Paraf Platinum kart almak için hızlı başvuruda platinum kartı işaretlemeniz gerekmektedir. kart özellikleri kapsamında karta özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. kart kampanyaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Anlaşmalı kurye şirketlerinden ücretsiz nakliye desteği
 • Yurt dışı seyahat sigortası
 • Cumartesi günlerine özel anlaşmalı restoranlarda indirim
 • Paraf Günüm özelliği ile belirli günlerde 2 kat indirimler
 • Borç taksitlendirme
 • Altın mevduat hesaplarını avantajlı kullanma

Belirtilen kampanyaların sağlandığı bu kart ile kişiler, özellikle yurt dışında daha rahat alışveriş yapabilmektedir.

Parafly Kart Almak

Parafly kart başvurusu, yine hızlı başvuru menüsünden yapılmaktadır. Bu menü ile alınacak kart, Visa ve Mastercard kullanımının mümkün olduğu tüm iş yerlerinde kullanılabilmektedir. Yurt dışında ve içinde uçmayı çok sevenler için tasarlanan kart, uçak seyahatlerinde avantajlı fırsatlar sağlamaktadır. Bu fırsatlar kapsamında uçuş mesafesine göre puan kazanma, yurt dışı sigortası gibi hizmetler yer almaktadır. ayrıca Esenboğa Havalimanı’nda bulunan restoran ve yemek bölümlerinde indirimler ile avantajlı Paraf Para kazanma olanakları sunulmaktadır.

Parafree İmkanlarından Yararlanmak

Parafree kart almak için hızlı başvuru menüsünde Parafree kartı seçmeniz yeterli olacaktır. Bu seçimden sonra yararlanabileceğiniz imkanlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Paraf Günüm uygulaması ile belirli günlerde 2 kat indirim ve puan kazanma fırsatını kullanabilirsiniz.
 • İspark ücretsiz otopark servisinden yararlanabilirsiniz.
 • Sonradan borç taksitlendirme özelliği ile alışveriş sonrası taksit işlemi yapabilirsiniz.
 • Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Fatura ve kurum tahsilatlarınızı bu kart ile yapabilirsiniz.
 • Birikimli mevduat hesabı özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Temassız özelliği ile kart şifrenizi girmenize gerek kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca HGS yükleme işlemleri de bu kart aracılığıyla yapılabilmektedir. Bu karttan yapacağınız tüm alışverişlerde puan kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bu nedenle kartı özellikle anlaşmalı iş yerlerinde kullanmanız gerekmektedir. Paraf Kart çeşitleri sayesinde topladığınız puanları Visa kartın geçerli olduğu iş yerlerinde harcayabilirsiniz.

Kaynak: isbilgisi.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@