Son dönemde akaryakıt fiyatlarının yükselmesi ile birlikte bankalar tarafından yapılan kampanyalar da gündeme gelmeye başladı. Dönem dönem artan ve azalan akaryakıt fiyatlarının ardından vatandaşlar tarafından akaryakıt fiyatlarının güncel durumları da merak edilmeye başlandı. Durum bu şekilde olunca da yapılan son açıklama ile birlikte o banka kartına sahip olan kişilere akaryakıtta indirim uygulanacağı ifade edildi. Özellikle de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan kişiler tarafından bu kampanya oldukça ilgi çekti. 

O BANKA AKARYAKITTA İNDİRİM YAPACAK! 

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

Benzin, LPG ve motorinlerde geçerli olmak üzere yapılan kampanta Maximum'dan geldi. Yapılan son duyuru ile birlikte anlaşmalı petrol ofislerinde geçerli olmak üzere 16 Şubat ile 31 Mart tarihlerinde geçerli olacak olan 250 TL ve üzeri alışverişlerin Maxipuan hediye edileceği öğrenildi. 

Yapılan açıklamalara göre 250 TL ve üzeri 4. alışverişlerde 60 TL MaxiPuan verileceğinin öğrenilmesinin ardından kampanyanın detayları da bu indirimden faydalanmak isteyen kişiler tarafından da oldukça merak edildi. 

KAMPANYAYA NASIL KATILINIR? 

Petrol ofisleri ile anlaşmalı olacak şekilde düzenlenen bu kampanya hakkında detayların merak edilmesinin hemen ardından yapılan açıklamalara göre herhangi bir ücret ödemeden İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında Kampanyalar bölümünden ilgili kampanyadaki KATIL butonuna tıklayarak kolay bir şekilde kampanyaya katılınabileceği ifade edildi. 

Yalnızca yakıt alımlarında geçerli olan bu kampanyadan yararlanacak olan kişilerin temazzın Maximum Kart özelliği ile ya Pazarama’daki Petrol Ofisi Öde-Geç yöntemi ile ödenmesi durumunda geçerli olacağı öğrenildi. 

DETAYLAR AÇIKLANDI!

Müşteriler tarafından kampanyanın oldukça ilgi çekmesinin hemen ardından katılım koşulları hakkında da merak edilenler artmaya başladı. Banka tarafından ise konuya dair merak edilenler oldukça arttı. Konu hakkında yapılan açıklamalarda da "Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı MaxiPuan kazanamayacaktır." ifadeleri ile katılım dahilinde müşterilerin dikkat etmesi gerekn tüm detaylara yer verildi.