Otomobil Markalarından Kampanya Yarışı! İşte Mayıs Ayının En Cazip Otomobil Kampanyaları!

Büyük bir kriz yaşayan otomobil firmaları çareyi düşük faiz seçenekleri ve ötelenen ödemelerle oluşturulan cazip kampanyalarda buldular. Çok sayıda otomobil markası oldukça uygun imkanlarla vatandaşlara otomobil satmak için birbirleriyle yarışır hale geldiler.

OTOMOBİL 12.05.2020 - 12:26 12.05.2020 - 12:26

Dünyada ve Türkiye'de otomotiv sektörünün içerisine düştüğü krizden kurtulmak amacıyla otomobil firmaları vatandaşlara uygun şartlarda çok sayıda kampanya ile otomobil satışı gerçekleştirmek için harekete geçtiler.

Düzenlenen kampabyalarda müşterilere uygun faiz oranları ve ötelenen ödemelerle etkili çözümler sunuluyor.

İşte Türkiye'de faaliyet gösteren otomobil markalarının model model Mayıs ayı cazip kampanya seçenekleri:

NİSSAN MAYIS AYI KAMPANYALARI

Nissan tarafından düzenlenen kampanyada Micra marka otomobil 40.000 TL'ye 18 ay yüzde 0,59 faiz imkanı ile müşterilere satışa sunuldu. Nissan ayrıca yine aynı şartlarda Navara marka otomobilini de 80.000 TL'ye satışa sundu.

FORD MAYIS AYI KAMPANYALARI

Türkiye'de faaliyet gösteren önemli markalardan olan Ford, son olarak Anneler Günü indirimi yaptı. Kampanya şartlarına göre müşterilere yüzde 2 indirim yapılıyor. Ford kampanyalarına göre ticari araçlarda ise ödeme erteleme imkanı bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanan müşteriler ödemelere Eylül ayında başlıyorlar.

SKODA MAYIS AYI KAMPANYALARI

Skoda da kampanya yapan otomobil markaları arasında yer alıyor. Kodiag modellerde yüzde 4'e varan indirim yapan Skoda, Karog modeline de yüzde 7,5'e varanindirim uyguluyor. Skoda'nın kampanyaları bunlarla sınırlı kalmadı. Firma tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Superb ve Octavia modellerinde yüzde 6'ya varan kampanya indirimi yapılıyor.

OPEL MAYIS AYI KAMPANYALARI

Kampanya yapan firmalar arasında bulunan Opel müşterilerine Corsa, Grandland, Crossland, Combo, Astra Sedan, İnsignia ve Astra HB modelleri için 60.000 TL, 20 ay, yüzde 0,99 kredi seçenekleri sunuyor.

ISUZU MAYIS AYI KAMPANYALARI

Anadolu Isuzu, ticari araçlar için çok cazip bir kampanya duyurdu. Buna göre bu konsepteki araçlar yüzde 0 faiz desteği ile müşterilere sunuluyor. Kamyon grubunda 160.000 TL'ye 12 ay vadeye yüzde 0, midibüs grubunda ise 160.000 TL'ye 24 ay vadeye yüzde 0 faiz ile araç satışı gerçekleşiyor.

CITROEN MAYIS AYI KAMPANYALARI

Mayıs ayında kampanya ilesatışlarına hareketlilik getiren Citroen, seçili otomobillerde 50.000 TL için 40 ay yüzde 0,79 faizli imkan tanıyor. Bu kampanyadan yararlananlar taksit ödemelerine Eylül ayında başlayacaklar. Ayda 1.600 TL'den başlayan ödemeler müşteriler tarafından oldukça ilgi görüyor.

HONDA MAYIS AYI KAMPANYALARI

Honda markası da kampayalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Buna göre Civic Sedan modeller 60.000 TL'lik kredi kullanımında yüzde 0,49 faiz oranı ile 18 ay taksitle alınabiliyor. Ayrıca Civic Hatchcack,CR-V ve HR-V modeller de ING Bank ile yapılan işbirliği ile müşterilere yüzde 0,84 faizle sunuluyor.

RENAULT MAYIS AYI KAMPANYALARI

Renault markası Yeni Clio Joy 1.0 Sce 72bg, Megane Sedan Joy 1.3 Tce 140bg ve Clio 4 Joy 0.9 Tce 90bg modelleri için kampanya yaptı. Bu modeller için 63.700 TL kredi tutarı, 39 ay vade ve yüzde 0,94 faiz oranı imkanı sunuluyor. Bu kampanya kapsamında ödemeler de Eylül ayında ödenmeye başlıyor.

isbilgisi.com