Online Başvuru İle Anında Kredi! İş Bankası 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Tablosu!

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı hisseden ve nakit sıkışıklığı sorununu çözmek isteyen vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. Ekonomik gelişmelerle beraber vatandaşlar bütçelerindeki sarsıntıyı giderebilmek için ek kaynak arayışına devam ediyorlar. Borcu olan vatandaşların en kolay şekilde bu sorunlarına çözümler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ile üretiliyor. Özellikle İş Bankası'nın uygulaması olan online başvuru yapılabilen Anında Kredi ile hemen ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. İ

KREDİ 05.11.2020 - 20:50 05.11.2020 - 20:50

Türkiye'de ekonomik gelişmelerde olumsuzluklardan en çok vatandaşlar etkileniyorlar. Özellikle dar ve orta gelirli vatandaşların bütçeleri son günlerdeki dolar kuru artışları ve devamında gelen hayat pahalılığı nedeniyle oldukça sarsıldı. Bütçe dengesi sağlayabilmek için vatandaşlar ek kaynağa ihtiyaç duyuyorlar. Oluşan nakit sıkışıklığına ise bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları çözüm üretiyor.

Vatandaşlar için ihtiyaç kredisi kullanmak için ilk aranan özellikler düşük maliyet ve hızlı kredi alabilmek oluyor. Bu konuda İş Bankası son günlerde ön plana çıktı. İş Bankası tarafından müşterilerine yönelik sunulan Anında Kredi Kampanyası ile müşteriler hızlı ve kolay bir şekilde 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Ayrıc abu kredi için müşterilere 3 ay erteleme imkanı da veriliyor.

50.000 TL ANINDA KREDİ ÖDEME TABLOSU!

İş Bankası'ndan Anında Kredi Kampanyası'ndan yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 36 ay vadeli kredilerde aylık yüzde1,40 faiz uygulanıyor. Bu şartlarda 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan İş Bankası müşterileri bankaya her ay 1.862 TL geri ödeme yapıyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin 50.000 TL kredi karşılığında ödedikleri toplam tutar ise 67.041 TL oluyor.

ANINDA KREDİ ONLİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Şuebeye gitmeden müşterilerine online başvuru ile Anında Kredi ihtiyaç kredisi kullandıran İş Bankası bu krediler için başvuruları İşCep uygulamasından ve internet şubesinden alıyor. Müşteriler kredi başvurusunda bulunduktan sonra herhangi bir onay işlemi için de banka şubelerine gitmelerine gerek olmadan direkt olarak vadesiz hesaplarına kredi tutarını aktarabilecekler.

Kredi haberlerini anlık olarak takip etmek isterseniz:

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@