Online alışveriş severlere müjde! Halkbank o alışverişlerde 150 TL hediye ediyor: Son dönemlerde online alışveriş yapan insan sayısı gittikçe artmıştır. Evde oturduğumuz yerde, konfor alanından çıkmadan elimizdeki tablet veya telefonlar üzerinden online satış mağazalarından alışverişlerimizi yapar olduk. Hal böyle olunca vatandaşlar online alışverişlerde indirim haberlerini kovalamaya başladı.

Online alışveriş yapmak marketlerden ya da mağazalardan yapılan alışverişlerden çok daha ucuz fiyatlı olabiliyor. Çünkü internet üzerinden yapılan alışverişlerde tüm fiyatları karşılaştırma imkanı bulabiliyoruz. Bu da paramızın çoğunun cebimizde kalmasına sebep oluyor. 

Halkbank ise onilne alışverişlerde 150 TL Parafpara hediye edeceğini internet sitesi üzerinden duyurdu. Peki bu indirim detayları neler? Hangi alışverişlerde banka tarafından yapılan hediye geçerli olacak? Söz konusu hediye için şartlar neler?

HALKBANK 150 TL PARAFPARA HEDİYESİ DETAYLARI

Halkbank internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu bu kampanyasını Mart ayına özel sunmaktadır. Buna göre 1 Mart tarihinde başlayan kampanya için son tarih 31 Mart tarihi olarak belirlenmiştir. Yurt içi tüm sanal iş yerlerinden tek seferde yapılacak olan ilk 500  TL ve üzeri harcamadan sonraki her 500 TL ve üzeri harcamaya 30 TL toplamda 150 TL Parafpara hediye edileceği bankanın internet sitesi üzerinden duyuruldu. 

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

Söz konusu harcamaları yapmadan önce Paraf Mobil üzerinden Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir. Söz konusu kampanyaya göre bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 150 TL olarak belirlenmiştir.