Ana Sayfa DÜNYA Öğretmen Öğrencisiyle İlişkiye Girdiğini Kabul Etti

Öğretmen Öğrencisiyle İlişkiye Girdiğini Kabul Etti

Öğrencisiyle ilişkiye giren 28 yaşındaki evli öğretmen 250 bin dolar kefalet ile serbest kalacak.

8
0
Paylaş

Amerika’da bir öğretmen 13 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmesi ülkeyi ayağa kaldırdı. Öğretmen öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiğini kabul etti. 28 yaşında ve evli olan Brittany Zamora’nın öğrencisiyle her gün görüştüğü ve sınıfta cinsel ilişkiye girdiği tespit edildi.

Okulda ise bazı zamanlarda diğer öğrenciler video izlerken Zamora öğrencisini istismar etmeye başladı. Ayrıca öğrencisi ile öğretmen arasında cinsel içerikli mesajların ortaya çıktığı da açıklandı. İstismar edilen çocuk ise öğretmeni ile birbirlerine aşk notları verdiklerini itiraf etti. Birbirlerine telefondan hem mesaj hem de çıplak fotoğraf yolladıklarını söyleyen 13 yaşındaki öğrenci öğretmeni ile birçok kez farklı yerlerde birlikte olduklarını da söyledi.

Öğrencisiyle ilişkiye girdiği anda sınıfta bir öğrenci daha bulunduğu ve onları izlediği öğrenildi.  Öğrenci ve öğretmenin kaç defa bu şekilde ilişkiye girdiği ise net olarak bilinmiyor. Korkunç olay ABD’nin Arizona eyaletindeki bir okulda gerçekleşti. Öğretmen ve öğrencisi yaşadığı ilişkiyi itiraf etti. 28 yaşındaki öğretmen ise tutuklandı. 250 bin dolar kefalet ile ceza evinde bulunan Zamora ise bir suç işlemediğini ve bu olayın son derece normal olduğunu iddia ediyor.

13 yaşındaki öğrencisiyle ilişki yaşayan Öğretmen 250 bin dolar kefaleti öderse serbest kalacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here