Ana Sayfa GÜNDEM Oğluma Baban Öldü Diyemedim

Oğluma Baban Öldü Diyemedim

Oyuncu Sera Tokdemir eski eşinin öldüğünü oğluna söylemekte zorlandığını söyledi.

19
0
Paylaş

Başarılı oyuncu Sera Tokdemir’in eski eşi olan Göksel Gencer, geçtiğimiz ay evinde ölü bulunmuştu. Tokdemir, ölüm haberini nasıl aldığı hakkında bilgi verdi. Tokdemir açıklamalarında oğluna babasının öldüğünü söyleyemediğini belirtti.

Sera Tokdemir, Kanal D kanalında yayınlanmakta olan magazin programı Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına katıldı. Tokdemir canlı yayında eski eşi Göksel Gencer’in ölüm haberini aldığı günü anlattı. Eşiyle 10 yıl önce ayrıldıklarını belirten Tokdemir, kendisine göre Gencer’in dünyadaki en iyi insan olduğunu, herkesin bir zamanı olduğunu ve hepimizin gideceğiniz belirtirken Göksel’in zamanının da bu olduğunu belirtti. Eşinin uykusunda vefat ettiğini açıklayan Tokdemir, ertesi sabaha bilet aldığını ve 1 gün boyunca bunu saklamanın çok zor olduğunu ve eşinin ailesinde genetik kalp krizi olduğunu açıkladı.

Abisinin kendisini arayarak Tokdemir’e haberlere çıktığını belirttiğini hemen Boran’ın telefonunu kapattırdığını belirtirken ilk başta hastaneye kaldırılmış dediğini ve oğluna yavaş yavaş bu durumu anlattığını, uçakta gizli bir şekilde hosteslerin yanına giderek ağladığını, en son ise uçaktan inerek pasaport kontrolüne geçtiklerini belirtirken oğlunun 13 yaşında olduğunu ve babasına çok benzediğini belirtti.

Tokdemir, acılara tevekkül edilmesi gerektiğini, hayatın bir şekilde devam ettiğini eski eşinin vefatının acısını ise içinde yaşadığını Göksel’in cenazesine Boran ile beraber gidemediklerini fakat annesiyle abisinin gittiğini söylerken oğlunun babasının cansız bedenini uğurlamak istemediğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here