Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük depremin ardından yaklaşık olarak 1 ay geçmesine rağmen hala devam etmekte olanartçı depremler hakkında sık sık açıklamalar yapılmaya başlandı. Yapılan bu açıklamalardan ise bugün Adana, Hatay ve Adıyaman illerinde sabah saatlerinde yaşanan deprem gündeme geldi. Çevre illerden hissedilen bu depremlerde vatandaşlar da kısa süreli panik yaşadı. 

ADANA VE HATAY'DA KORKUTAN DEPREM 

Sabahın ilk saatlerinde Hatay ve Adana!da meydana gelen iki deprem son derece endişe yarattı. Depremin en şiddetli hissedildiği iki ilde de endişeler sürerken AFAD tarafından yapılan açıklama ile birlikte depremin boyutu hakkında da bilgilere yer verildi. 

Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde sabah saat 03.20'de 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bununla birlikte Hatay'ın Antakya ilçesinde de saat 06.03'te 4 büyüklüğünde yeni bir deprem meydana geldiği bilgisi alındı. Gerçekleşen bu depreminlerin çevre illerden de hissedildiği öğrenildi. 

ADIYAMAN'DA DA HİSSEDİLDİ!

Cumhurbaşkanlığı bünyesinde Afet Yönetimi Politikaları kuruluyor Cumhurbaşkanlığı bünyesinde Afet Yönetimi Politikaları kuruluyor

Sabah saat 08.27'de meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki depremin merkez üssünün Adıyaman Çelikhan olduğu öğrenildi. AFAD tarafından yapılan açıklama ile birlikte yaşanan bu depremin de çevre illerden hissedildiği öğrenildi.