Türkiye'de son dönemlerde ekonomik gelişmelerin pek parlak olmaması ve vatandaşların alım gücünün azalmasından dolayı bankaların ihtiyaç kredileri çok daha fazla önem kazandı. Bu nedenle vatandaşlar en uygun maliyetle kullanabilecekleri ihtiyaç kredilerini araştırmaya devam ediyorlar. Peki en uygun faizli ihtiyaç kredisini hangi banka veriyor?

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEME İMKANI VERİYOR!

Vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırırken uzun bir süredir QNB Finansbank'ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine ilgi gösteriyorlar. Banka politikası olarak düşük faizli ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank bu açıdan piyasada rakipleri arasında genellikle ayrışıyor.

QNB Finansbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre vatandaşlar bu nakit desteğini 36 ay vadeye kadar kullanabiliyorlar. Ayrıca müşteriler 3 aya kadar erteleme imkanını da isterlerse kullanabiliyorlar. Bu ihtiyaç kredilerinde müşterilere aylık yüzde 1,29 kredi faizi uygulanıyor.

20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya 728 TL aylık taksit ödüyorlar. Müşterilerin vade sonunda ödedikleri toplam kredi tutarı ise 26.328 TL oluyor.

isbilgisi.com