Türkiye'de son ekonomik gelişmeler ve pandemi sürecinin olumsuz etkisi neticesinde vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına olan gereksinimleri yüksek bir noktaya ulaştı. Bankalara ihtiyaç kredisi talebinde bulunan vatandaşlar bu taleplerinin karşılık görmesi için yüksek bir maliyeti de göze alıyorlar.

FAİZLER YÜKSELMEYE BAŞLADI!

Merkez Bankası'nın faiz kararının ardından bankalar da ihtiyaç kredilerine uyguladıkları faizleri arttırmaya başladılar. Bu nedenle maliyetler müşteriler için ciddi miktarda artış gösterdi. Bu artış nedeniyle vatandaşlar artık en uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırmaya daha fazla önem göstermeye başladılar. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu.

AVANTAJLI İMKANLARLA KREDİ!

QNB Finansbank 2020 yılında uygun faizle ihtiyaç kredisi verme geleneğini 2021'e de taşıdı. Şu anda piyasanın en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisini düzenleyen QNB Finansbank müşterilerine 36 ay vade ve yüzde 1,41 faizle nakit imkanı tanıyor. Bu kredi için banka tarafından müşterilere 3 ay ödeme erteleme gibi avantajlı da bir fırsat sunuluyor.

QNB FİNANSBANK 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya bu kredi karşılığında her ay taksit olarak 746 TL ödeme yapıyorlar. 3 yıl boyunca devam eden ödemelerin sonunda ise müşteriler bankaya toplam 26.869 TL ödüyorlar.

isbilgisi.com